Doprava a platba

Doprava a platba

08.01.2014
doprava a platba

Doprava:

Dopravu zboží pro Českou republiku zajišťujeme ve spolupráci s přepravní společností PPL a GEIS. V případě, že velikost, hmotnost a objem zásilky nesplňuje limity určené přepravcem pro balíkovou přepravu, bude zásilka doručena prostřednictvím společnosti PPL SPRINT (DHL) nebo CARGO (GEIS).

Vlastní odběr ze skladu Vsetín - Bobrky je možný pouze po předchozí domluvě.

V případě, že Vaše objednávka zboží přesáhne hodnotu 1.500 Kč (bez DPH) nebudeme Vám účtovat náklady na poštovné a balné. Doručení zásilky proběhne pro Vás zdarma. Cena přepravy pro objednávky do 1500 Kč bez DPH je jednotná bez ohledu na velikost zásilky a činí 150 Kč bez DPH (181,50 Kč s DPH). Jakékoliv vícenáklady s doručením paletové zásilky jdou k naši tíži.

Výše uvedené platí pouze pro zásilky v rámci České republiky. 

Veškeré kartonové krabice jsou dodávány v rozloženém stavu z důvodu snadnější dopravy k zákazníkovi.


Platba:

Naši zákazníci nejčastěji využívají platbu dobírkou. Máte však spoustu dalších možností jak pohodlně a bezpečně uhradit objednávku. Zvolite-li platbu předem, můžete uhradit na základě e-mailového potvrzení objednávky (jako var. symbol použijte číslo objednávky) nebo počkáte až Vám zašleme zálohovou fakturu. 
Můžete samozřejmě velmi pohodlně objednávku uhradit platební kartou a to přes platební bránu PayU nebo Global Payment (dříve MUZO). Tyto platební brány nejsou provozovány naší firmou a tudíž nemáme přístup k detailním údajům o Vaší platební kartě. Při této volbě budete po ukončení objednávkového procesu přesměrovaní na zabezpečenou platební bránu příslušné instituce.

V průběhu objednávky máte možnost volby mnoho dalších platebních metod nabízených společností PayU, které Vám mohou velmi usnadnit proces nákupu.
(vice info na www.payu.cz),

Děkujeme, že využíváte naše služby.
PAKETO.CZ
Nákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.