3D návody na skládání krabic

3D návody na skládání krabic

02.10.2015
Složení krabic bez problémů.

Nevíte si rady se složením krabice? Nezoufejte, připravili jsme pro Vás návody na složení různých typů konstrukcí.

Pro snadné složení je nutné nepodcenit přípravu. Příprava spočívá v tom, že si veškeré narylované části (naznačené ohyby) řádně „předohýbáte“. Průběh skládání poté bude snazší a výsledná krabice bude složena přesněji.


Vybrané 3D návody.

Nelamte si hlavu při kompletaci dárkových krabic skládajících se ze dna a víka. S 3D návodem je to hračka. Posuďte sami.Neváhejte a vybírejte z bohaté nabídky dárkových obalů.

dárková krabička dno a víko

 
Není čas ztrácet čas. I pro velmi oblíbené krabičky na výslužky, zákusky a jiné dobroty (FEFCO 0217) jsme připravili 3D návod na složení.Krabice na výslužky naleznete v sekci cukrářské obaly.
krabice na výslužky


Dalším typem krabic, které patří mezi favorizované, jsou odnosky na víno dle FEFCO 0427.Celou kategorii obalů na víno za skvělé ceny si můžete prohlédnout zde.

obaly na víno


Návody budeme postupně rozšiřovat. Kompletní přehled najdete zde. Pokud si nevíte rady se skládáním, nebojte se na nás obrátit.

 

Váš tým Paketo.czNákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.