Antikorozní papír

Antikorozní papír je vhodný při dlouhodobém skladování zboží. Ochrání vaše zboží až 4 roky i ve ztížených podmínkách. Je odolný proti otěru, ekologický a bez zápachu. Antikorozní balící materiál dokáže minimalizovat riziko koroze u kovových předmětů. Výhodný je i pro balení zboží, které je určeno k delší přepravě nebo k případnému skladování v prostorách se zvýšenou vlhkostí.

Pořiďte si nyní antikorozní papír
a nedělejte si starosti s ležícím zbožím.
 

Antikorozní papír za skvělou cenu Na paketo.cz rozhodně ano!


Pokud se vám zdá antikorozní papír drahý, máte dvě možnosti. Můžete si vybrat jiný balicí papír, máme spoustu levných řešení. Nebo si můžete zakoupit antikorozní papír ve větším množství, protože již při nákupu dvou rolí dostanete skvělou množstevní slevu.

Tak toho využijte a objednávejte!

Nejen levný antikorozní papír


Antikorozní papír za skvělé ceny není jedinou zajímavou nabídkou. Mohly by vás zajímat i ostatní balící materiály proti vlhkosti. Nebo krabice a boxy Ať potřebujete pro své zboží cokoliv, je tu Paketo.cz. Vybírejte!


Položek na stránku
 
Kód:4899
Cena od:
267,27  bez DPH
323,39  s DPH
 
Kód:4900
Cena od:
227,61  bez DPH
275,41  s DPH
 
Kód:6957
Cena od:
63,89  bez DPH
77,31  s DPH
 
Kód:4594
Cena od:
125,78  bez DPH
152,20  s DPH
 
Kód:4596
Cena od:
91,85  bez DPH
111,13  s DPH
 
Položek na stránku
 

Jaký má význam použití antikorozního papíru?


Antikorozní papír se používá především pro ochranu (balení a konzervaci) kovových výrobků, dílů a polotovarů, které je nutno chránit proti nežádoucí korozi.

Antikorozní papíry mohou být opatřeny vrstvou VCI (inhibitory koroze). VCI se rozumí prchlavé látky, které se v malém množství postupně uvolňují a chrání tak příslušný výrobek proti nežádoucím vlivům vlhkosti.

Použít je můžeme při skladování i expedici formou zabalení produktu nebo jako proklad (mezivrstva), apod.
Není nutné výrobek dál olejovat ani mazat.

Gačovaný antikorozní papír nebo papír s polyetylénovou vrstvou (PE)?


Dalším typem je papír s povlakem PE. Tento papír je opatřen vrstvou polyetylénu. Bezpečně chrání proti mastnotě a vlhku. Jeho použití je ve strojírenství.

Gačovaný papír je taktéž určen pro ochranu kovových předmětů při skladování i přepravě. Papír je potažen vrstvou parafinovaného gače. Chrání proti vodě, prachu a poškození konzervačních povrchů. Papír sám o sobě nemá antikorozní účinky.Využijte množstevních slev a nakupujte antikorozní papíry s paketo.cz!Nákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.