Další nové krabice a vánoční dárkové přebaly. Opravdu je z čeho vybírat!

Další nové krabice a vánoční dárkové přebaly. Opravdu je z čeho vybírat!

05.12.2012
Každý týden nové produkty. Tentokrát nové rozměry krabic nebo vánoční přebaly na dárkové poukazy.Vánoce se blíží, nákupy přes e-shopy gradují a obalů není nikdy dost!

Klopové krabice z pevné vlnité lepenky vám určitě poslouží jako skvělý a levný obal pro vaše zboží. Máme zařazeny opět nové rozměry. Nehledáte zrovna takové?

     


Nebo snad potřebujete poštovní krabičku z bílo-bílé vlnité lepenky? Velmi jednoduše se skládá, bez lepení a má praktický uzávěr. Je jako na míru dělaná k zasílání plochých menších předmětů. Aby se předmět uvnitř nehýbal, byl chráněný proti nárazům a otřesům vám stačí zabalit jej do bublinkové fólie a zásilka je kompletně hotová k odeslání.

  


Plánujete své zaměstnance či zákazníky obdarovat k Vánocům dárkovým poukazem? Nebo darovat svým blízkým pod stromeček finanční obnos? Zvolte stylový vánoční přebal na dárkové poukazy. Je k dostání ve dvou velikostech. V nejběžnější velikosti 1/3 A4 (formát obálky DL) nebo ve větší velikosti 1/2 A4 (formát obálky C5).

Přebal zdobí vánoční motiv zlatých hvězdiček na bílém podkladu. Hodí se tedy jak pro ženy, tak i pro muže.

     


Potěšte své blízké nebo zákazníky! 

Nakupujte s Paketo.cz. Při větších odběrech na vás čekají výhodné množstevní slevy.
Nákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.