Fixační balicí materiály a výplně

Fixační balicí materiály a výplně

Rozesíláte balíčky? Potřebujete zafixovat zboží? Jste na správné adrese. Pokud chcete své zboží převážet nebo skladovat bezpečně a nechcete riskovat jeho poškození, bez fixačních balicích materiálů se neobejdete. Můžeme vám nabídnout skvělé ceny a kvalitní servis.

Každý zákazník může získat množstevní slevu na všechny druhy fixačních materiálů z našeho e-shopu, již při nákupu dvou balení.


Fixační balicí materiály nestačí


Máte dostatek krabic Nepotřebujete poštovní krabice nebo bublinkové fólie S těmito pomocníky získáte celý systém balení. Navíc u nás za pár korun!

Tak neváhejte, vyberte si u nás víc, než jen fixační balicí materiály!


Položek na stránku
 
Kód:5752
Cena od:
509,15  bez DPH
616,07  s DPH
 
Kód:10573
Dřevitá vlna pro dekoraci - 1 kg
Cena od:
134,10  bez DPH
162,26  s DPH
 
Kód:4677
Cena od:
621,00  bez DPH
751,41  s DPH
 
Kód:4447
Cena od:
97,77  bez DPH
118,30  s DPH
 
Kód:6681
Cena od:
1 546,26  bez DPH
1 870,98  s DPH
 
Kód:6682
Cena od:
2 155,39  bez DPH
2 608,02  s DPH
 
Kód:6683
Cena od:
2 155,39  bez DPH
2 608,02  s DPH
 
Položek na stránku
 

Použití fixačních materiálů


Jistě máte tu zkušenost, že k bezpečnému  zabalení zboží nestačí pouze kvalitní kartonová krabice a lepicí páska. K tomu, aby se předmět v krabici či krabičce nepohyboval a nepoškodil se, slouží fixační materiály.

V sortimentu Paketo.cz jich naleznete celou řadu. Stačí si vybrat dle povahy zboží nebo předmětu, který chcete rozesílat.

 

FLO-PAK


Fixační tělíska FLO-PAK jsou polystyrénové elastické granule, které vyplní zbylý prostor krabice a ochrání tak před otřesy a nárazy křehké zboží. Vhodné jsou především pro sklo, keramiku, farmaceutické výrobky, kosmetiku, elektroniku a další křehké předměty. Jeho předností je velmi nízká hmotnost (obsahují 99,6 % vzduchu). Takže i při použití většího množství nemusíte mít obavy ze zvyšování cen přepravného. Tělíska nemění tvar a nepodléhají vlhkosti. Tudíž je lze použít i opakovaně.

Tělíska FLO-PAK se prodávají v balení po 500 litrech. Je recyklovatelný.

 

Fixační materiály z přírodních zdrojůMezi další fixační materiály patří produkty z čistě přírodních zdrojů.
 

Kartofix

Kartonová vlna KARTOFIX velmi dobře tlumí nárazy a chrání zejména těžší a objemnější předměty. Navíc s kartonovou krabicí tvoří jedno-druhový 100% recyklovatelný odpadový materiál.

Množstevní slevy při koupi Kartofixu jsou až 40 %! To už je slušná nabídka, co říkáte?
 

Dřevitá vlna

Další fixační výplní naší nabídky je dřevitá vlna. Tu lze použít nejen jako výplňový materiál pro fixaci, ale také jako dekorační výplň do dárkových krabic, např. pod láhve s vínem, mýdla, kosmetické produkty, apod.

Dřevitá vlna je antistatická univerzální fixační výplň.
 

SizzlePack

Jako poslední druh fixace této skupiny je papírová drť SizzlePack. Tvoří ji proužky vytvarovaného papíru, proto se dá použít i jako dekorační výplň. Materiál je pružný a vhodný i pro balení těžkých a křehkých předmětů. Často se pro dekorační účely používají různá zabarvení SizzlePacku.

 

Fixační fólie pro strojní použití Mini Pak´r


Poslední skupinkou, která tvoří fixační balící materiály sortimentu paketo.cz jsou fixační fólie Mini Pak´r, určené pro strojní použití  (stroj MINI PAK´R). Fólie se prodávají v rolích. Za pomocí stroje se fólie napustí vzduchem a vzniknou tak různě veliké vzduchové polštářky, které jsou skvělou ochranou před nárazy, tlakem, vibracemi a otřesy.


Výhodou fólie Mini Pak´r  je nízká hmotnost, což se pozitivně odráží na nákladech za přepravu. Balení je estetické a profesionální. Produkt je recyklovatelný.

Vyberte si u nás fixační balící materiály. Nebo snad hledáte dárkové krabičky či jiné balící materiály?


Prohlédněte si také naše nabídku akčního zboží.


Na paketo.cz nakoupíte vše najednou a navíc můžete ušetřit na poštovném! Neváhejte a nakupujte s námi!Nákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.