I dárkový obal musí být promyšlen do detailů. Zejména ten vánoční!

I dárkový obal musí být promyšlen do detailů. Zejména ten vánoční!

08.09.2015
Chcete pouze jednu dárkovou krabici? Nebo raději celou sadu dárkových krabiček s vašimi oblíbenými fotkami a motivy? Dárkové krabice a obaly na zakázku už od 1 kusu, včetně super potisku.


Vánoční dárky! Už?
Úvaha je to sice šokující, ale čas běží, s létem se loučíme a pomalu nastane doba podzimu, kdy už je opravdu potřeba přemýšlet nad vánočními dárky pro své firemní zákazníky, partnery nebo rodinné příslušníky a přátele.
Propagačních předmětů, které můžete zakoupit pro své firemní účely, je spousta. Taktéž jsou plné obchody zboží pro naše nejbližší. Výběru a fantazii se meze nekladou. Stejně tak ale nesmíte zanedbat originální a jedinečné vánoční balení pro tyto dárky.

Většina lidí zasedne v září k počítači a minimálně tři čtvrtiny z nás nakoupí téměř všechny dárky přes Internet. Samozřejmě, je to pohodlné, rychlé, nemusíte se nikde tlačit, nikam jezdit ani chodit. Prostě jen naťukáte, vyberete a objednáte. Nejpozději do týdne máte všechny dárky doma. Ale co vánoční dárkový obal? S balením vánočních dárků do originálních krabiček nebo vlastně vymyšlených obalů vám pomůžeme my.


Vánoční krabička na míru a barevný potisk? Není problém!


Díky naší výrobní technologii jsme schopni vyrobit dárkovou krabici nebo jakýkoli jiný kartonový obal na míru již od jednoho kusu! A to včetně libovolného barevného potisku.

Pro firmy nabízíme spoustu různých dárkových řešení. Nakupte si reklamní předměty, my vám na ně vyrobíme elegantní vánoční přebaly už od velmi malého počtu kusů.

kartonový obal na tužkydárkové krabičky na propiskydarkova krabička
Nákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.