Jak měkce a bezpečně zabalit zboží při přepravě? Použijte krabice s pěnovou výplní.

Jak měkce a bezpečně zabalit zboží při přepravě? Použijte krabice s pěnovou výplní.

15.10.2014
Hledáte řešení jak jednoduše a bezpečně zabalit zboží při přepravě? Nebaví vás neustálé kombinování krabic a různých druhů výplní? Tak vyzkoušejte nový druh poštovních krabic, krabičky s pěnovou fixací.

Jedná se o kartonové poštovní krabice, které jsou uvnitř opatřeny integrovanou pěnou (molitanem). Krabičky jsou okamžitě připraveny k použití. Už žádné kombinace několika druhů balicích materiálů. Integrovaná pěna křehké zboží uvnitř bezpečně ochrání. Je ideální pro zasílání elektroniky.

Krabičku už není nutné nijak dále vyplňovat. Prostě jen produkt vložíte dovnitř a uzavřete. Je hotovo. Zboží je chráněno ze všech stran nopkovým molitanem. Navíc bezpečnost umocňuje také kraftové provedení kartonové krabice. Kvalitní kraftová lepenka chrání před tlakem vertikálním i horizontálním. Tvarovaná vlna funguje jako přirozený tlumič nárazů.

V nabídce našeho e-shopu je hned několik rozměrů krabic s pěnovou výplní. Od velikosti 150 x 100 mm po velikost 300 x 200 mm. Krabičku koupíte už od 39 Kč bez DPH. Při nákupu většího množství získáváte automaticky množstevní slevy.  Při objednávce nad 1500 Kč bez DPH je dokonce DOPRAVA ZDARMA!

Vyzkoušejte tohoto praktického pomocníka a získejte od nás výhodu prostřednictvím aktuální prodejní akce.
Nákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.