Jak nejlépe zabalit dárek? Vyzkoušejte luxusní krabičky s potiskem

Jak nejlépe zabalit dárek? Vyzkoušejte luxusní krabičky s potiskem

07.01.2015
Opět se dostáváme do období nákupů vánočních dárků. Poslední dobou se roztrhnul pytel s baliči dárků, kteří nabízí balení přímo v obchodních centrech. Jde o skvělý kompletní servis, ale pouze pro zákazníky, kteří nakupují v oněch obchodních centrech. A co ostatní on-line nakupující?

Dle průzkumů z poslední doby zákazníků nakupujících přes elektronické obchody čím dál více přibývá. Nejsou to jenom drobní zákazníci, kterým vadí shon v kamenných obchodech a trápí je nedostatek času, ale jedná se také o firmy, které si takto zjednodušují a zrychlují nákupy vánočních dárků pro své zákazníky. Pokud zrovna nekupujete už kompletně zabalenou dárkovou sadu, začnete si lámat hlavu, jaký dárkový obal zvolít. Konkrétní dárek už sice máte, ale znovu sedáte k Internetu a hledáte rozměrově a graficky vhodné krabičky, papír nebo snad tašky? Další čas a úsilí navíc. Chcete s konečným dárkovým obalem poradit?
 

Potištěné dárkové krabičky na cokoli


Designově a stylově zabalený dárek nebo druh zboží Vás přece prezentuje. Proto vyzkoušejte dárkové krabice a krabičky s digitálním potiskem od e-shopu Paketo.cz. Vybírat si můžete hned z několika druhů potisků a rozměrů dárkových krabic. Nebo si můžete zvolit svoji vlastní grafiku a krabičky si nechat vyrobit a potisknout přímo na míru i co se týká rozměrů, materiálu a zpracování.

krabice na vínodarkove krabice s potiskem

Obáváte se, že nebudou krabičky dost pevné nebo naopak, že budou příliš robustní? Žádný strach. Pevnost zvolených krabiček samozřejmě záleží také čistě na Vás, protože tisk se provádí jak na pevný karton, hladkou lepenku,  tak na grafický papír.
Tento druh tisku je velmi praktický zejména pro vás, kdo potřebujete potisknout pouze malé množství krabic nebo v případě, že potřebujete vysoce kvalitní tisk. Ano, je to tak. Potisk je srovnatelný s kvalitou fotografie. To už se vyplatí, co myslíte?

darkove krabice s potiskem
 

Co Vás jistě potěší je úspora za dodatečné náklady. U tohoto tisku není potřeba vkládat další náklady do výroby tiskových štočků nebo nasvícení síta.
Na Paketo.cz se specializují i na další druhy obalů a krabic. Najdete zde kvalitní lepenkové krabičky na výslužky, dorty a cukroví, krabice na pizzu, úložné a stěhovací krabice, poštovní krabice a spoustu dalších lepicích pásek, balicích papírů nebo fólií.


Z nabídky si jistě vybere každý.

 


Nákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.