Jak vybírat poštovní obaly?

Jak vybírat poštovní obaly?

20.06.2014
Nemůžete se rozhoudout, do čeho zabalit své zásilky? Rádi vám s výběrem vhodného poštovního obalu pomůžeme.

Už se vám někdy přihodilo, že vámi zaslané zboží dorazilo zákazníkovi poškozené? Že přepravce přehlédl označení balíku „křehké“? Určitě to nebylo nic příjemného pro vás ani vašeho zákazníka, když jste tuto situaci spolu museli řešit. Znát to budou především ti, kteří posílají zboží a produkty v rámci svých e-shopů.
Nabízíme vám řešení v podobě nabídky širokého spektra poštovních obalů Pomůžeme vám zabalit zboží jakýchkoli rozměrů tak, aby v pořádku dorazilo na místo určení.
Pokud prodáváte a zasíláte knihy, DVD nebo CD, určitě nepohrdnete jednoduchým a pevným kartonovým obalem, který máme k dispozici v několika velikostech. Nosič do něj padne jako ulitý a je chráněný. Pro ještě větší bezpečnost můžete tento obaldoplnit bublinkovou fólií. Ta utlumí nárazy a vy si můžete být jisti, že zákazníkovi poskytujete 100% servis.
Pro objemnější zásilky je vhodné použít poštovní krabice. Vyrábí se z 3-vrstvé vlnité lepenky, jsou odolné a pevné. Snadno se uzavírají díky sklopnému víku. Pokud si chcete objednat větší množství, nemusíte se obávat skladovacích prostor. Poštovní kartonové krabice se dodávají v rozloženém stavu a dají se velmi lehce složit.
K těmto krabicím je jako výplň ideální použít opět bublinkovou fólii nebo některý z fixačních materiálů. Jsou to prostředky pro vyplnění volných míst v krabici. Produkt zafixujete a stabilizujete.
 
Nelamte si hlavu a vyberte si poštovní obal s paketo.cz! Čekají na vás množstevní slevy na tyto produkty až do výše 40%!


Nákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.