Možnosti plateb a EET

Možnosti plateb a EET

02.03.2017
Platební možnosti u nákupů

Vážení zákazníci,

V našem e-shopu můžete využít tyto možnosti plateb, které si zvolíte v průběhu vyplňování objednávky:

1. při dodání zboží - zvolte prosím dobírka - uhradíte při doručení zboží přepravní službě. Většinou v hotovosti. U menších (balíkových) zásilek doručované prostřednictvím PPL můžete uhradit take platební kartou (EC/MC) přímo doručovateli. Řidiči jsou vybaveni platebními terminály pro Vaše pohodlí. (tato služba však není umožněna pri doručování větších - paletových zásilek formou PPL SPRINT nebo DHL)
 
2. platba předem - zvolte prosím zálohová platba - po odeslání objednávky (v době od 8h do 16h00) obdržíte od nás zálohovou fakturu na objednané zboží. Částku zaplatíte převodem na účet. Zboží expedujeme až po připsání částky na účet. Chcete-li tento proces urychlit, můžete platbu prevest na naše číslo účtu 6779570257/0100 pouze na základě potvrzení o přijetí objednavky. Jako variabilní symbol prosim uveďte číslo Vaší objednávky v potvrzení, které obdržíte e-mailem po odesální.

3. platba kartou - prosím zvolte platba kartou (Global Payment nebo PayU). Můžete platit prostřednictvím platební brány PayU nebo Global Payment Europe. Po odeslání Vaší objednávky jedním kliknutím vstoupíte do platební brány a budete přesměrovaní na zabezpečený systém pro platby kartou, který je provozovaný společností GLOBAL PAYMENT nebo PAYU. Naše společnost platby kartou nezabezpečuje. My obdržíme pouze informaci o provedené (případně neprovedené) platbě. Nemáme přístup k údajům o vaší platební kartě a na zpracování plateb kartou, případně zamítnutí nemáme vliv. Tento způsob platby je nejrychlejší a umožní velmi rychlé zpracování Vaší objednávky. Ihned po úspěšně provedené transakci, připravujeme zboží k expedici.  Je-li platba kartou z jakehokoliv důvodu zamitnuta (neuatorizována), prosím kontaktujte nás, abychom se dohodli na jiném řešení a odeslali Vám zboží včas. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

V případe dotazu nás prosím neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: 576 510 074
 
Děkujeme za Vaši přízeň

PAKETO.CZ


Nákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.