Novinky v sortimentu

Novinky v sortimentu

14.10.2014
Potřebujete minikrabičky, antikorozní papír, pytel na odpad se zatahovacím pruhem nebo pěnové ochranné profily? Všechny tyto produkty a spoustu dalších jsme pro vás právě zařadili do našeho sortimentu.

Sháníte minikrabičky těch nejmenších rozměrů? Máme pro vás 3 nové typy. Jsou vhodné pro malé předměty, snadno se skládají a jejich cena je závratně nízká! Určitě tyto druhy krabiček ocení téměř každý zasilatelský obchod.
 


Pravým opakem těchto krabiček je nově zařazená klopová krabice rozměrů europalety, vyrobená ze 7-mi vrstvé vlnité lepenky - nejpevnějšího materiálu na trhu! Její předností je vysoká pevnost a stabilita. Pokud potřebujete také proložky, můžete vybírat z dalších nově zařazených.K zabezpečení takto rozměrného nákladu jsou ideální naše nové vázací pásky polyesterové, které jsou výbornou náhradou ocelových vázacích pásek. Dlouhodobě udržují stále napětí a jsou určeny pro náročné provozy.Pokud stále není váš náklad tak bezpečně zabelen, jak byste si přáli, můžete si vybrat z nabídky devíti různých druhů pěnových polyetylénových profilů, určených k ochraně hran. Mají různé tvary a velmi dobře se aplikují a přizpůsobují danému předmětu. Dle potřeby je lze jednoduše zkrátit. Jsou lehké, ohebné a dokonale ochrání choulostivé hrany.Přesvědčte se!

Zboží při přepravě a skladování je často vystavováno vlhkosti. Ochránit své produkty můžete zabalením do našich nových balicích antikorozních papírů. Vybírat můžete mezi papíry s povlakem PE, gačovaných balicím papírem nebo papírem s vrstvou polyetylénu a inhibitorem koroze.
       


V naší nabídce teď naleznete i nové druhy polyetylénových pytlů, pytel na odpad se zatahovacím pruhem (60l) nebo také novinku - bariérovou fólii tvaru pytle, která je svými rozměry určena přímo na EUROBOX!
  


Vaše zboží bude s našimi produkty vždy bezpečně zabaleno!Nákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.