O nás

O nás

12.11.2014
o nás

Vážení zákaznící,

vítejte v e-shopu pro kartony, krabice a obalové materiály. E-shop je provozovaný společností G.N.P. spol. s r.o., která působí v oblasti obalů a kartonáže na trhu již od roku 1995. Většinu nabízeného zboží máme v našich skladech připraveno k okamžité expedici. Věříme, že si z naší nabídky vyberete. Vaše objednávky na skladové položky odeslané v pracovní den do 10h30, doručíme již v průběhu následujícího pracovního dne na kteroukoliv adresu v rámci ČR. Skladová dostupnost je zobrazena v detailu každé položky zboží včetně předpokládaného termínu doručení.

V případě, že Vaše objednávka obalových materiálů přesáhne hodnotu 1.500 Kč bez DPH, uhradíme za Vás náklady na poštovné a balné. Zásilku Vám doručíme zdarma. Nabídka platí jen pro dodávky v rámci ČR.

Náš soritment postupně rozšiřujeme. V případě, že Vám nějaká položka v naší nabídce schází, budeme rádi za jakékoliv Vaše připomínky. Našim cílem je především kvalitní servis a Vaše dlouhodobá spokojenost.

Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009.

                        


Děkujeme za Vaši návštěvu a přízeň

PAKETO.CZ


Nákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.