Potisk lepenky v kvalitě fotografie

Potisk lepenky v kvalitě fotografie

01.09.2014
Krabička s potiskem - designově i prakticky zabalený dárek

Nově nabízíme potisk lepenky i grafického papíru!


Nově využíváme tiskovou technologii OCA ARIZONA od firmy CANON. Specializujeme se na potisk různých druhů kartonů včetně vícevrstvých vlnitých lepenek a grafických papírů. V kombinaci s řezacím plotterem ARISTO, nabízíme svým zákazníkům jedinečné řešení malosériové výroby kartonového zboží, krabic, POS/POP produktů, stojanů, displayů, dárkových krabic atd. s tiskem ve vysoké kvalitě již od 1 ks. Výhodou malosériové výroby je, že nevznikají žádné dodatečné náklady na výrobu výsekového nástroje, tiskových štočků či nasvícení síta.

Nabídku sortimentu rozšiřujeme o nové potištěné produkty. Nahlédněte na dárkové krabičky s digitálním potiskem, se kterými zajisté uděláte radost nejen svým blízkým. Dárkové krabičky mají krásný design i následné praktické využití. Nově jsme do nabídky zařadili úložné krabice s potiskem. Vybírejte z různých rozměrů i dekorů.


 Možnost individuálního potisku je samozřejmostí!

Obraťte se na nás s poptávkou na info@paketo.cz a my Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku na výrobu a potisk lepenky/krabic s Vaší grafikou.

Pro sestavení cenové nabídky musíme znát:
a) rozměry proložky/krabice v pořadí L x B x H (délka x šířka x výška) - nejlépe vnitřní rozměry
b) typ krabice dle FEFCO katalogu nebo dle e-shopu (přiložený odkaz nebo obrázek krabice)
c) materiál, ze kterého má být krabice vyrobena (mikrovlna, třívrstvá, pětivrstvá lepenka) nebo účel použití, abychom mohli materiál určit
d) poptávané množství
e) bližší specifikaci tisku:
     - pokud již znáte finální podobu tisku, zašlete náhled v tiskové kvalitě v křivkách, nejlépe formát pdf , ai
     - jestliže nemáte k dispozici náhled, specifikujte blíže samotný tisk – barevnost, velikost tištěné plochy a umístění tisku na krabici
f) telefon a e-mail pro lepší komunikaci

Nejsme schopni dodatečného dotisku na vybrané e-shopové položky. Netiskneme na lepicí pásky, sáčky, pytle, tašky, kartonové obálky apod.


dětské úložné kraibceklopová krabice potištěnávyslužková krabice s tiskemodnosky na víno potištěnéúložné krabice s tiskem

Nákup na Paketo.cz není nikdy krok vedle, protože my jdeme s dobou!Nákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.