Potřebujete poštovní obálky?

Potřebujete poštovní obálky?

14.10.2014
Adresní, kartonové, bublinkové? Nevíte si rady s použitím jednotlivých obálek? Rádi vám poskytneme potřebné informace.

V kategorii poštovní a zásilkové obaly najdete kupříkladu poštovní samolepící obálky. Pokud chcete k zásilce přiložit viditelně fakturu, dodací list nebo jiný doklad, je tato obálka ideální. Její zadní strana je opatřena samolepicí páskou s kvalitním lepidlem. Po sejmutí ochranné pásky obálku přilepíte k poštovní krabici a zboží může putovat směrem k vašemu zákazníkovi. Poštovní samolepící obálka je odolná vůči povětrnostním vlivům, nemusíte mít obavu, že promokne nebo se jinak poškodí. Dokumenty budou doručeny v bezpečí.
Další typ je bublinková obálka. Materiál, ze kterého je vyrobena, se nazývá kraftový papír. V této obálce můžete zasílat věci náchylnější na rozbití nebo otlučení. Nárazu a otřesu zabrání vnitřní vložka z bublinkové fólie. Obálky jsou bílé pro možnost dalšího potisku. V nabídce jsou velikosti v rozmezí od 10 x 16,5 cm až do 35 x 47 cm.
Chcete zaslat ostřejší předmět?  CD, DVD? Knihu či katalog, který je objemný a těžký? Ihned k dodání jsou i kartonové obálky. Vynikají svou pevností díky použitému materiálu. Vyrobeny jsou z 3-vrstvé mikrovlnné lepenky. Tyto obálky mají několik výhod. Jsou odolné. Spolehlivě chrání obsah před poškozením a předmět se do nich snadno, rychle a bezpečně zabalí a uzavře díky trhací pásce.
Nakupujte poštovní a zásilkové obaly na našem e-shopu za skvělé ceny!


Nákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.