Přidali jsme další kartonové krabice do našeho sortimentu

Přidali jsme další kartonové krabice do našeho sortimentu

18.10.2012
Myslíme na vás. Chceme, abyste si mohli vybírat z co nejširší nabídky produktů našeho e-shopu.

Zařadili jsme další novinky do sortimentu kartonových obalů. Tentokrát se jedná o krabice různých druhů. Připraveno je pro vás celkem 20 novinek.

Potřebujete kartonový box z 5-ti vrstvé vlnité lepenky? Nebo vám bude stačit 3-vrstvá vlnitá lepenka? Navštivte kategorii paletových krabic a boxů. Najdete zde nově zařazené vysoké kartonové krabice (3VVL) nebo naopak nízké, velmi pevné kartonové boxy (5VVL) s víkem i bez.

 

Mezi klopové krabice z 3-vrstvé vlnité lepenky jsme zařadili velmi pevnou kartonovou krabici, která je spolehlivým a bezpečným přepravním i skladovacím obalem. Najdete zde i novou krabici s vyseknutými úchyty pro ruce.

 
Předností těchto krabic není jen pevnost. Krabice jdou snadno poskládat, jsou levnou a jednoduchou variantou balení vašeho zboží.
Navštivte kategorii klopových krabic z 3VVL a podívejte se i na ostatní nově zařazené krabice.


V kategorii klopových krabic z 5VVL je zařazena velmi stabilní krabice se spojem lepeným páskou. Krabice je rozměrná a pevná.

 
Nebo potřebujete krabici menší se šitým spojem? Máme k dispozici všechny typy. Navštivte tuto kategorii a přesvědčte se sami!


I mezi vysekávanými krabicemi máme 2 novinky. Tou první je extra pevná krabice z 5ti vrstvé vlnité lepenky, se sklopným víkem (FEFCO 0427). Je vhodná zejména pro průmyslové balení.
 

Druhou novinkou je velmi praktická a všestranně použitelná krabice se samostatným víkem. Krabice je vyrobena z 3-vrstvé vlnité lepenky. Víko je opatřeno výseky pro snadnější otevírání.


 

Prohlížejte a vybírejte! Ani u těchto novinek nechybí ani skvělé množstevní slevy!

Nakupujte s paketo.cz!Nákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.