Reklamní sady pro Vaše firemní zákazníky

Reklamní sady pro Vaše firemní zákazníky

03.11.2014
Skvělý vánoční dárek pro Vaše klienty

Reklamní sady s kávou, čajem nebo vínem s vlastním logem již od 10 kusů


Pro majitele firem nebo pracovníky marketingu, kteří mají často na starosti výběr vánočních dárků pro své firemní klienty, nabízíme elegantní řešení. Do nabídky jsme zařadili balíčky, které slouží jako skvělý reklamní předmět. Jedná se o speciální reklamní sady,
které obsahují například kávový nebo čajový set (hrníčky s podšálkem a balení kvalitní kávy nebo čaje) nebo je jejich součástí lahev skvělého vína, která je vložena do originální kartonové dárkové krabičky s možností potisku firemním logem. Dále nabízíme sluneční clonu do auta s možností univerzálního potisku nebo Vaším vlastním designem a firemním logem. 


   

 


Vše za skvělou cenu!

 

Minimální objednací množství:

-          již od 10 ks v případě potisku Vaším designem nebo logem (u sluneční clony je min. objednací množství 6 kusů)

-          již od 1 ks v případě univerzálního potisku bez loga

 

Pozn. grafiku Vašeho loga nebo designu víka je nutno dodat v tiskové kvalitě v křivkách.

Krabice s reklamní sadou je konstruována tak, aby zaručila bezpečné přepravení reklamního balíčku až k Vašemu zákazníkovi. Na základě požadavku zajistíme distribuci jednotlivých balíčků na individuální adresy zákazníků za akční cenu 120Kč/ks bez DPH/kus.


Dodací termín v případě individuálního potisku je 10 pracovních dní, dle kapacity výroby. V případě objednávky reklamního balíčku bez potisku loga nebo vlastního designu zajistíme dodání do 2-3 dnů.
Nákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.