Úložné a stěhovací krabice

Úložné a stěhovací krabice

15.06.2012
Právě jsme pro vás připravili a spustili novou kategorii - stěhovací a úložné krabice. S krabicemi od paketo.cz můžete stěhovat a ukládat s minimálními náklady, luxusně a přitom bezpečně.

Chceme, abyste si mohli vybrat opravdu to, co hledáte a co potřebujete. Proto jsme připravili a spustili novou kategorii stěhovacích a úložných krabic.
Pečlivě jsme zde vybrali různé druhy, velikosti a typy krabic, které jsou ideálním pomocníkem při stěhování nebo ukládání věcí.

Vybírat si můžete ze širokého spektra kartonových krabic ze tří i pěti vrstvé lepenky.

Nalezenete zde několik druhů:
  • klasické klopové krabice
  • krabice s víkem
  • a speciální stěhovací a úložné krabice

Speciální stěhovací a úložné krabice jsou opatřeny nejenom vyseklými úchyty na ruce, ale vynikají materiálem z velmi kvalitní pevné 5-vrstvé lepenkyMají dvojité dno a zdvojené boční stěhy v místě uchycení. Díky tomu jsou stabilnější a mají vysokou nosnost. Tyto krabice jsou dostupné v několika rozměrech, klopové se zámečkem nebo s odklopným víkem.

Další variantou nabídky této kategorie jsou klasické klopové krabice za velmi příjemné ceny. V žádném případě vás nezklamou svojí pevností, stabilitou ani odolností. Spíše naopak. Navíc vás potěší velmi příznivou cenou! 

Stěhovací krabice jsou vyrobeny převážně z 5ti vrtstvé vlnité lepenky. To znamená, že jejich nosnost může být až několik desítek kg, dle zvolené velikosti. Vhodné jsou i pro archivaci.

Určitě si vyberete a určitě budete spokojeni!

Navštivte naši novou kategorii stěhovacích a úložných krabic a nakupte za SKVĚLÉ ZAVÁDĚCÍ CENY!


Nákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.