Víno a sklenice v dárkovém balení.

Víno a sklenice v dárkovém balení.

12.06.2015
Darujte víno v pěkném balení. Pomůžeme Vám zvýšit hodnotu daru v podobě krásného balení.


Chcete darovat svým zaměstnancům, obchodním partnerům či známým láhev kvalitního vína (případně jiný alkohol) a nevíte jak vše zabalit?

Nezoufejte, pomůžeme Vám. Navrhneme Vám obal přesně na míru. Dárkové krabice na vinné číše a láhev vína mohou mít různé podoby - se snímatelným víkem, odklápěcím víkem apod. Důležité je, aby víno i skleničky byly pevně fixovány a zamezilo se poškození. Obaly na Vaši specifickou láhev jsou navrhovány přesně dle zaslaných vzorků. Ve většině případů se krabice skládá ze dna a víka. Dno vyplňuje vložka na míru, která dokonale plní fixační funkci. Víko může zdobit stylový výřez nebo průhled s durofolem.
vložka na míru

V případě zcela originálního obalu se nebojte zvolit vlastní potisk. Tisk je možný již od malého množství a bez dodatečných nákladů na tiskové štočky či síta (platí pro malé série výroby). Tisk probíhá na digitální tiskárně firmy CANON.

Víno je velmi oblíbeným firemním dárkem zejména při výročních oslavách firem, ale také před Vánocemi. Pokud se i vy letos chystáte obdarovat své zaměstnance, obchodní klienty nebo své blízké kvalitní láhvi vína připravte se na to zavčasu. Objednejte si s předstihem originální balení. Rádi Vám pomůžeme najít to nejlepší řešení.
krabice na vínokrabice na sklenicedárková krabice na víno a sklenici


Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám sestavíme cenovou nabídku.
Stačí poslat poptávku na info@paketo.cz. Bližší informace o zakázkové výrobě zde.

krabice na vínoobal na láhev vínaNákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.