Vysoušedla volná

Sháníte volný silikagel Nabízíme vám rovnou dva typy.
Zabraňte vlhku útočit na vaše výrobky.  Volný silikagel je dodáván vážený na kilogramy v plechovkách. Na rozdíl od vysoušecích sáčků jej můžete dávkovat podle potřeby.

Objednejte si přesně takové množství, které potřebujete. V nabídce Paketo.cz najdete také speciální indikační volné vysoušedlo, které změnou barvy detekuje nasycení.
 

Volná vysoušedla zabrání plesnivění a korozi

Snížte pomocí vysoušedel vlhkost pod kritickou hodnotu a zabraňte tak nechtěným procesům koroze a plísně na produktech. Pořiďte si kromě volných vysoušedel také další balicí materiály proti vlhkosti.


Volný silikagel v kombinaci s fólií

Pro dosažení ideálního stavu udržení vlhkosti na uzdě je velmi důležité použití konečného obalu - ideálně bariérové fólie. Ta brání pronikání dalšího vlhka k výrobku a zajišťuje tak bezpečné působení volného vysoušedla uvnitř balení.

Ochraňte svoje skladové zásoby – využijte volné vysoušedlo.


Položek na stránku
 
Kód:4432
Cena od:
179,10  bez DPH
216,71  s DPH
 
Kód:4434
Cena od:
531,00  bez DPH
642,51  s DPH
 
Položek na stránku
 

Silikagel


Silikagel je značkové, volně vážené vysoušedlo, určené k pohlcování vlhkosti v obalech i volných prostorech. Má výbornou absorpční schopnost a je možné jej regenerovat.

Jak funguje silikagel?


Silikagel funguje na podobném principu jako houba. Vysoce porézní zrna jsou schopna pohltit vlhkost o velkém objemu. Jsou účinné i při velké rychlosti proudění vzduchu. Vysoušedlo SILIKAGEL ORANGE má skvělou vlastnost indikace nasycení, v závislosti na množství pohlcené vodní páry ztrácí barvu. SILIKAGEL BÍLÝ oproti tomu zprůhlední.

Potřebné množství vysoušedla je potřeba odborně vypočíst. Neváhejte bezplatně kontaktovat naše pracovníky.


Zajímají vás také další druhy obalových materiálů? Nabízíme bublinkové fólie nebo klopové krabice za velmi nízké ceny!


Nákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.