Zařazeny další novinky v sortimentu!

Zařazeny další novinky v sortimentu!

15.06.2012
Opět jsme na náš e-shop zařadili další nové zboží. Můžete si vybírat mezi novými klopovými krabicemi na tiskoviny, novými fóliemi nebo pěnovými polyetylénovými profily tvaru U. Vybírejte s námi!
Vážení zákazníci,

zařadili jsme pro vás nové položky zboží na náš e-shop. Pojďte si vybrat!

Mezi novinkami jsou klopové krabice na tiskoviny formátu A3 a A4, různých výšek. Jde o jednoduchý obal s lehkou až středně těžkou zátěží, který můžete pořídit za velmi nízké ceny!
Tento obal nemusí sloužit jen na ukládání a zasílání tiskovin, ale hodí se i na jiné drobnější věci a předměty, které potřebujete někam přepravit nebo zaslat. Tyto klopové krabice se dodávají v rozloženém stavu a jdou velmi lehce skládat.

Dalšími zařazenými novinkami jsou bariérové hliníkové fólie. Tyto fólie můžete použít pro ochranu vašeho zboží před působením nepříznivých klimatických vlivů. Ideální kombinací jsou bariérové fólie a vysoušecí sáčky nebo jiné balící materiály proti vlhkosti. Protože tak dokonale zabezpečíte své produkty před vlhkostí a jinými vlivy.
K dostání jsou v několika rozměrech.

 
Potřebovat byste mohli i naše nové ruční STRETCH fólie  nebo fixační fólie do stroje Mini Park´r.
Tyto fixační fólie jsou výbornou ochranou proti nárazům. Jde o vzduchem napuštěné polštářky vyrobené z recyklovatelného materiálu.

 
Pokud uskladňujete nebo přepravujete předměty náchylné na otlučení nebo poškození hran, máme pro vás další nově zařazené produtky! Pěnové polyetylénové profily ve tvaru U.
Pěnové profily tvaru U bezpečně ochrání hrany a choulostivé části vašeho zboží. Jsou přizpůsobivé, ohebné a lehké. Vyrábí se v několika rozměrových provedení. Velmi snadno se na produkt aplikují spolehlivě tlumí nárazy. Odolávají teplotními výkyvům i vlhkosti.
Vyrábí se z pěnového expandovaného polyetylénu. Profil se dá opakovaně použít.


Nakupujte s paketo.cz
za skvělé ceny!
 


 


Nákupní košík
  • Celkem s DPH:0,- 


Copyright © 2012 G.N.P. spol. s r.o.

Kartonové krabice, obaly, fólie, balící pásky | Paketo.CZ

Tel. 576 510 074, zelená linka: 800 990 100, e-mail: info@paketo.cz

statistics NetDirect
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.