Volejte zdarma 800 990 100, Po-pá 8:00-16:00

0

Oblíbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

Doprava a platba


Způsob dopravy:

Dopravce

Dopravu zboží pro Českou republiku vybíráme podle velikosti a charakteru Vaší objednávky. Spolupracujeme s přepravními společnostmi: PPL, GLS a DPD. V případě, že velikost, hmotnost a objem zásilky nesplňuje limity určené těmito přepravci  pro balíkovou přepravu, bude zásilka doručena prostřednictvím společnosti DHL nebo GEIS CARGO, kteří doručují i nestandardní rozměry zásilek.


UPOZORŇUJEME, že kupující je povinen zkontrolovat při převzetí neporušenost obalů zboží a zásilky samotné. V případě zjištění porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky, anebo o poškození zásilky, je kupující povinen tuto skutečnost oznámit okamžitě přepravci, a buďto s přepravcem sepsat reklamační protokol, anebo odmítnout převzít zásilku z důvodu poškození zásilky. V případě, že kupující tuto povinnost nesplní, nenese prodávající odpovědnost za vady zboží vzniklé v průběhu přepravy.


Osobní odběr

Pokud si u své objednávky vyberete možnost osobního odběru, připravíme ZDARMA Vaši objednávku k vyzvednutí v našem skladu na adrese: Vsetín –⁠ Bobrky 2158. Svou objednávku si můžete vyzvednout od pondělí do pátku mezi 7:00 a 15:00.

Ceny za dopravu:


Pro objednávky do 4000 Kč bez DPH

Cena přepravy je jednotná bez ohledu na velikost zásilky a činí 170 Kč bez DPH (192,39 Kč s DPH). To platí pro všechny objednávky do 4.000 Kč bez DPH, což je limit pro dopravu zdarma.


Pro objednávky nad 4000 Kč bez DPH

Doprava ZDARMA. Na zboží označené příznakem "Zvýšené přepravní náklady" nebo "Paletový odběr" a na zakázkovou výrobu se doprava zdarma nevztahuje!


Nadrozměrné položky

Za zboží označené příznakem "Zvýšené přepravní náklady" se, z důvodu vysokých přepravních nákladů, účtuje vyšší cena dopravy, která činí 800 Kč bez DPH (968 Kč s DPH) nebo přirážka za zboží 100 Kč bez DPH (121 Kč s DPH) za jednotku (ks, roli, balení atd.) v závislosti na typu zboží. Cena za dopravu zboží označené příznakem "Paletový odběr" bude dohodnuta individuálně po odeslání objednávky. 


Další informace:


Všechny kartónové krabice jsou dodávány v rozloženém stavu.


Pokud zboží při zabalení překročí velikost balíků a bude nutné ho zaslat na paletě, účtujeme za europaletu částku 200 Kč bez DPH.   


Zboží naší výroby, které již není v nabídce e-shopu lze vyrobit v rámci zakázkové výroby a nevztahují se na něj obchodní podmínky e-shopu Paketo.cz. Cena dopravy zakázkové výroby je vypočtena individuálně.


Výše uvedené platí pouze pro zásilky v rámci České republiky.  


Způsob platby:

Dobírka –⁠ hotově při doručení

Za dobírku účtujeme poplatek 40 Kč bez DPH (48,40 Kč s DPH).


Bankovní převod –⁠ zálohová faktura

Objednávku můžete uhradit na základě e-mailového potvrzení objednávky (jako var. symbol použijte číslo objednávky), nebo počkáte, až Vám zašleme zálohovou fakturu.
Upozorňujeme: Při platbě bankovním převodem proběhne zpracování platby až následující den po uskutečnění platby a teprve následně expedice zboží. Pokud chcete expedici urychlit, doporučujeme zvolit při objednávce platbu kartou nebo on-line bankovní převod.


On-line platba kartou (GoPay)

Jednoduchá a rychlá platba platební kartou přes zabezpečenou platební bránu GoPay. Naše firma nezíská přístup k detailním údajům o Vaší platební kartě.


On-line bankovní převod (GoPay)

Rychlý převod peněz z Vaší banky přes zabezpečenou platební bránu GoPay. Naše firma nezíská přístup k detailním údajům o Vašem bankovním účtu.


Google Pay nebo Apple Pay

Okamžitá platba přes aplikaci Google Pay nebo Apple Pay. Zprostředkováno přes zabezpečenou platební bránu GoPay.
Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

800 990 100Volejte zdarma, Po-pá 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akce a novinky e-mailemSleva 10 % na první nákup při odběru novinek.

Editace, odhlášení

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.