Volejte zdarma 800 990 100

Rychloobjednávka

Články

0

Oblíbené produkty:

0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Nákupní košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu
Rychlouzavírací sáčky se zipem vám pomůžou zkrotit nejrůznější drobné předměty, díly, součástky apod.. Díky opětovné možnosti otevření a uzavření, aniž byste současně obal poškodili, se rychlouzavírací sáček stane vaším vděčným pomocníkem. Vyžití najde v kanceláři i pro balení drobného zboží koncovým zákazníkům. Objednejte si své rychlouzavírací sáčky se zipem na Paketo.cz.
 

Rychlouzavírací sáčky se zipem ve všech velikostech


Na Paketo.cz vám nabízíme rychlouzavírací sáčky v široké škále velikostí. Od těch nejmenších na malé předměty, jako jsou například náušnice, šroubky nebo pamětní mince, až po velké, do kterých můžete uložit předměty o velikosti i několik desítek centimetrů. Pro komfortnější otevírání a zavírání jsou rychlouzavírací sáčky opatřeny zipem. Využijte jeden obal vícekrát - uschovávejte věci do rychlouzavíracích sáčků se zipem. Pořiďte si tyto neocenitelné pomocníky ještě dnes.

Další typy sáčků se slevou


Potřebujete sáček, který bude plnit zároveň protinárazovou ochranu? V tom případě vám doporučujeme naše bublinkové sáčky. Využijte nabídky množstevních slev při vyšších odběrech.

S Paketo.cz se nákup obalových materiálů vyplatí!
Řazení Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Výchozí
Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci    

Přihlašte se pro odběr novinek a slev:

Editace, odhlášení

Copyright © 2016 G.N.P. spol. s r.o.