Volejte zdarma 800 990 100Po-pá 8:00-16:00

Rychloobjednávka

Články

0

Oblíbené produkty:

0
Nákupní košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

Kartonové přepravky

Příznaky

Dle dostupnosti


Cena

Parametry

druh lepenky

Pokud potřebujete bezpečně přepravit ovoce, zeleninu či jiné produkty, nabízíme Vám naše kartonové přepravky.

Jsou vyrobeny převážně z 3vrstvé lepenky s kvalitní kraftovou vrstvou, která znásobuje pevnost. Výřezy pro ruce jsou samozřejmostí. Díky nim lze s přepravkou lépe manipulovat.

Skvělá konstrukce zajišťuje snadné skládání přepravek bez lepení a možnost jejich stohování na sebe.
 

Dalším velkým pomocníkem při skladování ovoce nebo zeleniny pro vás budou jutové pytle. Jsou prodyšné a nabízíme je v několika velikostech.
Řazení Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Výchozí

Další možnosti využití kartonových přepravek

Nejen ovoce a zeleninu můžete skladovat a přepravovat v těchto praktických pomocnících. Kartonové přepravky lze využít na spoustu dalších činností, při kterých potřebujete přenést, přestěhovat nebo uskladnit nepotřebné věci nebo věci, které nevyžadují uzavření ve stěhovacích a úložných krabicích.

Dostali jste novou kancelář a potřebujete přestěhovat své věci?  Chcete uložit nepotřebné nádobí a staré dokumenty na půdu nebo do sklepa?  Kartonové přepravky vám prokážou svoji pevnost a funkčnost i v těchto případech. Díky jejich pevnosti, možnosti stohování a praktickým úchytům v nich na krátké vzdálenosti odstěhujete a uložíte jakékoli předměty, které nevyžadují být zcela zakryty a chráněny víkem.

V ideálním případě je můžete skombinovat s ochrannou stretch fólií. Plastové nádobí nebo hrnce protiprašně zabalíte a o bezpečný přenos už se postará kartonová přepravka.
Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci

Sleva 10 % na první nákup při odběru novinek:

Editace, odhlášení

Copyright © 2016 Paketo group s.r.o.