Volejte zdarma 800 990 100Po-pá 8:00-16:00

Rychloobjednávka

Články

0

Oblíbené produkty:

0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Nákupní košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

Příznaky

Dle dostupnosti


Cena

Zasíláte často křehké zboží? Zvyšte zabezpečení zásilky pomocí bezpečnostní pásky s nápisem Fragile = křehké! Tento typ pásky nabízíme ve dvou barevých kombinacích - červeno/černá nebo bílo/červená.
 
 
Potřebujete označit nějaký prostor výstražnou páskou? Bezpečnostní  pásky vám umožní velice snadným a extra rychlým způsobem vytyčit potřebné prostranství a označit jeho zónu. Výstražné pásky se tak hodí nejen do firem, ale také na různé veřejné akce, koncerty, sportovní události a další příležitosti. Pokud pořádáte takové akce a bezpečnostní pásky budete potřebovat, jistě se vám taktéž budou hodit pytle na odpad, stojany pro pytle na odpad a další obaly pro likvidaci odpadů a dalšího materiálu.
 
Máte-li speciální požadavky nejen na výstražné pásky, neváhejte nás kontaktovat, dokážeme vám pomoci velmi rychle, efektivně a za velmi sympatické ceny.
 
Výstražné a bezpečnostní pásky a doprava zdarma! Objednejte výstražné a bezpečnostní pásky a další materiály najednou, budete mít dopravu zdarma nad 1500 Kč bez DPH!
Řazení Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Výchozí
Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci    

Přihlašte se pro odběr novinek a slev:

Editace, odhlášení

Copyright © 2016 G.N.P. spol. s r.o.