Volejte zdarma 800 990 100, Po-pá 8:00-16:00

0

Oblíbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

Lepicí pásky a prostředky

Dle dostupnosti


Cena

Nabízíme samolepicí pásky různých šířek, délek i barev. K páskám doporučujeme využít odvíječe lepicích pásek pro rychlejší a především komfortnější práci při balení. V nabídce máme také speciální lepicí pásky, jako jsou papírové, krepové, krycí nebo pásky se zpevněnými vlákny.
 
Pro zvýraznění rohů, trčících či přečnívajících předmětů jsou vhodné bezpečnostní a výstražné pásky, díky kterým zaručíte dokonalé zvýraznění potřebných části. Průhledné i barevné lepicí pásky vhodné pro balení zboží, fixování krabic, zalepení vík i podlepení dna a zpevnění krabic.
 
Díky našemu systému slev, můžete ušetřit až 40 % z ceny lepicích pásek.
Řazení Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Výchozí

Druhy lepicích pásek

Bezhlučná samolepicí páska

Lepicí páska určená pro ruční i strojní uzavírání kartonů. Obsahuje speciální akrylové lepidlo na vodní bázi, které zajišťuje vysoký stupeň lepivosti. Díky tomu lepicí páska okamžitě přilne k danému povrchu. Má nízkou hladinu hluku při odvíjení. Páska neobsahuje rozpouštědla a nenarušuje proces recyklace.  
 

Maskovací papírová lepicí páska

Páska opatřená přírodním kaučukovým lepidlem. Je jemně krepovaná, vhodná zejména pro malíře. Je přizpůsobivá, nezachytává barvu a lze ji použít na všechny druhy vnitřních nátěrů a maleb. Odstranit jde beze zbytku do 7 dní. Není vhodná pro hrubý povrch.

Krepová samolepicí páska

Krepová lepicí páska je vhodná jak pro hladké, tak hrubé povrchy. Nezanechává po sobě stopy lepidla a při odstraňování nezachytává barvu povrchu. Její použití je všestrannějšího charakteru. Dá se využít jak při lakování, tak pro zavírání kartonů nebo jako ochrana okrajů rolí papíru. Má vynikající lepivost.

 

Krycí (montážní) samolepicí páska

Tato lepicí páska je vyrobena z velmi kvalitního PVC. Její využití uvítají zejména lakýrníci, zedníci i natěrači. Nezanechává po svém odstranění (ani po delší době) žádné zbytky lepidla. Lze ji použít na okna, omítky a další plochy. Oproti
papírové maskovací pásce je vhodná i na hrubší povrchy.
 

Oboustranná samolepicí páska

Jedná se o pásku opatřenou silným akrylátovým lepidlem. Snadno a rychle přilne k povrchu, má vysokou lepivost. Je použitelná jak na drsné povrchy, tak na prašné povrchy i při dlouhodobé aplikaci. Její vysokou a dlouhodobou lepivou schopnost uvítáte zejména při montážích různých druhů držáků, pokládce koberců, montáži dekorací a dekoračních POS materiálů, a dalších.

Samolepicí páska se zpevněnými vlákny

Lepivost pásky je zaručena syntetickým kaučukem. Páska je vyztužená sklolaminátovými vlákny, které jí zaručují abnormální pevnost a velmi nízkou natahovatelnost. Používá se při svazování těžkého zboží a palet nebo k zavírání a většímu
zabezpečení kartonových krabic určených pro přepravu.

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

800 990 100Volejte zdarma, Po-pá 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akce a novinky e-mailemSleva 10 % na první nákup při odběru novinek.

Editace, odhlášení

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.