Volejte zdarma 800 990 100Po-pá 8:00-16:00

Rychloobjednávka
0

Oblíbené produkty:

0
Nákupní košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

Balicí fólie

Dle dostupnosti


Cena

Balicí fólie v rolích jsou svěklým pomocníkem při balení neforemných předmětů, zafixování více kusů krabic či zboží dohromady. Dokonale fixují, při omotávaní vzájemně na sebe lepí, jsou velmi odolné, udrží velkou gramáž, přitom se po omotání lehce odtrhávají.
Zobrazit víceZobrazit méně
Řazení Od nejlevnějšího Od nejdražšího Podle názvu Výchozí

Fixujte pomocí STRETCH fólie

Vlivem tvarové paměti, kterou pružné stretch fólie disponují, dojde vyvinutím tahové síly při ovinutí ke vzniku fixační síly, která pevně zboží zafixuje.
Stretch fólie jsou vyráběny z nízko-hustotního polyetylenu, který vyniká vysokou pevností a pružností. Proto je také nejčastějším materiálem používaným při balení.


Typy STRETCH fólií

Pokud chcete ponechat obsah balení nebo celé palety přehledný a viditelný, je vhodné použít k zafixování průhlednou STRETCH fólii.

Černá STRETCH fólie zase naopak obsah balení skryje. Tím chrání výrobky před nežádoucím slunečním zářením a například následným vyblednutím barvy, ale také třeba před krádežemi.

Stretch fólie dokážou bezpečně zafixovat jakýkoli předmět díky své pružnosti a přizpůsobivosti. Práci s nimi vám můžou usnadnit odvíječe pro ruční stretch fólie. Jsou to držáky pro pohodlné uchopení a snadné odvíjení fólie. Usnadňují práci s balením a šetří čas.
 
Vybírejte fólie s paketo.cz!
Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci

Sleva 10 % na první nákup při odběru novinek:

Editace, odhlášení

Copyright © 2016 Paketo group s.r.o.