Volejte zdarma 800 990 100, Po-pá 8:00-16:00

0

Oblíbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

vánoční dárkové krabičky a obaly

Datum: 5.4. 2016


Vánoční dárky! Už?
Úvaha je to sice šokující, ale čas běží, s létem se loučíme a pomalu nastane doba podzimu, kdy už je opravdu potřeba přemýšlet nad vánočními dárky pro své firemní zákazníky, partnery nebo rodinné příslušníky a přátele.
Propagačních předmětů, které můžete zakoupit pro své firemní účely, je spousta. Taktéž jsou plné obchody zboží pro naše nejbližší. Výběru a fantazii se meze nekladou. Stejně tak ale nesmíte zanedbat originální a jedinečné vánoční balení pro tyto dárky.

Většina lidí zasedne v září k počítači a minimálně tři čtvrtiny z nás nakoupí téměř všechny dárky přes Internet. Samozřejmě, je to pohodlné, rychlé, nemusíte se nikde tlačit, nikam jezdit ani chodit. Prostě jen naťukáte, vyberete a objednáte. Nejpozději do týdne máte všechny dárky doma. Ale co vánoční dárkový obal? S balením vánočních dárků do originálních krabiček nebo vlastně vymyšlených obalů vám pomůžeme my.

 


 Vánoční krabička na míru a barevný potisk? Není problém!


Díky naší výrobní technologii jsme schopni vyrobit dárkovou krabici nebo jakýkoli jiný kartonový obal na míru již od malých sérií! A to včetně libovolného barevného potisku.

Pro firmy nabízíme spoustu různých dárkových řešení. Nakupte si reklamní předměty, my vám na ně vyrobíme elegantní vánoční přebaly už od velmi malého počtu kusů.


Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

800 990 100Volejte zdarma, Po-pá 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akce a novinky e-mailemSleva 10 % na první nákup při odběru novinek.

Editace, odhlášení

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.