Volejte zdarma 800 990 100, Po-pá 8:00-16:00

0

Oblíbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

Tipy, jak na firemní vánoční dárky v roce 2023

Lámete si hlavu, jak letos pojmout vánoční dárky pro své obchodní partnery, věrné klienty, nebo rodinu a známé? Přinášíme vám trendy letošních Vánoc a na závěr pár zajímavých tipů, kde můžete své dárky nakoupit.Dárek s příběhem – podpora lokálních výrobců


Lokální delikatesy, alkohol či různé ručně vyráběné předměty malých českých výrobců rozhodně doporučujeme. Takovéto firemní vánoční dárky svou autenticitou a originalitou zaručeně potěší. Ale nejen obdarovaného. Obzvláště velkou radost bude mít právě i onen malý český výrobce, kterého svým nákupem podpoříteDobrý skutek – dárek, který opravdu zahřeje u srdce


Dobrým skutkem může být podpora malých českých výrobců, jak zmiňujeme výše, ale také třeba dar dobročinné organizaci. Je to ideální řešení, pokud si nevíte rady s výběrem klasického, hmotného vánočního dárku. Vybrat si můžete organizaci podle toho, co je Vám blízké.  Ať už si vyberete organizaci pomáhající lidem v nouzi, zvířecí útulek či neziskovku, která se zabývá řešením ekologických problémů, jistě nešlápnete vedle. A uděláte tak radost nejen obdarovaným. My v Paketo.group pravidelně finančně podporujeme například nadaci Dobrý Anděl, která pomáhá rodinám s dětmi, jež se potýkají s vážnými dlouhodobými onemocněními. Obal je základ – rozbalování dárku může být zážitek


Emoce. Na ty nezapomínejte ani u balení. Každý dárek od srdce v hezkém a praktickém obalu totiž potěší. A to ne jednou, ale dokonce až 3x! Jak je to možné? 
1. Radost z rozbalování 

Emoce, které u svých zákazníků či obchodních partnerů vyvolá Váš produkt či dárek při jeho rozbalování, není radno podceňovat. Hrají totiž důležitou roli v budoucím vnímání Vaší značky i produktů. Dejte si proto záležet a zabalte dárek tak, aby jeho rozbalování byl opravdu příjemný zážitek.


2. Radost z praktické dárkové krabice, která má mnoho dalších možností využití.

Obaly, které ihned po rozbalení končí v popelnici, už se dnes nenosí. Dopřejte svým dárkům originální, ale zároveň praktický obal, který mohou Vaši obdarovaní využívat ještě dlouho poté, co dáreček rozbalí. Dlouhá životnost dárkových krabic od Paketo.cz je zaručena vysoce pevnou konstrukcí z 3vrstvé vlnité lepenky. Podívejte se na způsoby, jak lze naše pevné a praktické dárkové krabice dále využívat.


3. Radost ze samotného dárku

Ta je samozřejmostí. Vybírejte firemní dárek tak, aby pokud možno potěšil všechny. Dárek, který přistane v koši se rovná zbytečně vydané energii, kterou jste do výběru vánočního dárku vložili. Nemluvě o nákladech na pořízení, přepravu a podobně. Na závěr pro Vás máme několik tipů, kde pořídit super vánoční dárky.
Tipy na super vánoční dárky od lokálních výrobců – odzkoušeno, doporučujeme:


  • Dobroty a jídlo, to je jistota. U nás v Paketu máme odzkoušen super e-shop Poctivá potravina. Najdete na něm kvalitní dobroty od mnoha malých českých výrobců nejen z Valašska a z Beskyd.
  • Když už pivo, tak z minipivovaru. Velice dobrou zkušenost máme také s dárky v podobě vynikajících piv z minipivovaru v Karlovicích. Určitě doporučujeme.
  • Medové dárky miluje každý. Vynikající medové speciality od Medushky jsme osobně vyzkoušeli a mohli bychom se po nich utlouct. V dárkovém balení vyrobeném na míru navíc vypadají naprosto famózně.  • Kromě jídla a pití můžeme dát tip i na kvalitní přírodní kosmetiku od Mybee z valašské Francovy Lhoty. Prohlédněte si širokou nabídku našich dárkových obalů na e-shopu paketo.cz, nebo poptejte krabice s potiskem na míru u naší zakázkové výroby paketo.one.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@paketo.cz.

Seznam produktů

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

800 990 100Volejte zdarma, Po-pá 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akce a novinky e-mailemSleva 10 % na první nákup při odběru novinek.

Editace, odhlášení

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.