Volejte zdarma 800 990 100, Po-pá 8:00-16:00

0

Oblíbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

3 tipy pro e-shopy, jak se připravit na leden

Datum: 8.12. 2021

3 tipy pro e-shopy, jak se připravit na leden

On-line nakupování celosvětově vykazuje enormní nárůst. Jste připraveni na leden? Máme pro Vás 3 důležité informace, se kterými je dobré počítat.


1. Počítejte s růstem poptávky v e-commerce

V období pandemie byl zaznamenán poměrně prudký nárůst obratu v e-commerce (obrázek č. 1). Je to samozřejmě spojeno s tím, že lidem často nezbývalo nic jiného, než svůj nákup realizovat on-line. Lidé si tak zvykli na snadný a rychlý nákup z pohodlí domova a čím dál častěji nakupují přes internet i obyčejné produkty denní spotřeby, jako jsou např. potraviny, drogerie apod. Nemluvě o tom, že lidé rádi využívají povánočních výprodejů, akcí a slevDá se očekávat, že se tento trend do budoucna ustálí a lednové nákupy na e-shopech budou vykazovat čím dál větší růst.


Obrázek č. 1: Vývoj obratu internetových obchodů v ČR (mld Kč)
Zdroj: https://www.csas.cz/cs/firmy/articles/e-commerce-trendy-na-trhu-kde-se-rocne-protoci-4-biliony-dolaru


Ačkoli leden vždy býval klidnějším měsícem, co se nejen on-line nakupování týče, nyní je vše trochu jinak. Na základě výše uvedeného a také analýzy chování zákazníků na našem e-shopu to vypadá, že lednové nakupování bude postupně sílit na kvantitě. Nemůžeme Vám bohužel odhalit konkrétní data, ale zájem o obalové materiály v lednových měsících uplynulých let roste. S nástupem pandemie a s ní souvisejících opatření je nárůst opravdu enormní, jak vidíte na našem grafu (obrázek č. 2), který vychází z údajů Google Analytics. 


Obrázek č. 2: Nárůst lednových návštěv e-shopu 
Zdroj: Google Analytics


2. Počítejte s prodlevou

Aktuální situace na trhu kartonu navíc způsobuje omezenou dostupnost některých materiálů a tím pádem také značné prodlužování výrobních a zároveň také dodacích termínů. V tomto období navíc může dojít k prodlevám v doručení zboží z důvodu vysoké vytíženosti přepravců a expedičních pracovníků v důsledku velkého počtu objednávek. 


3. Počítejte se změnou provozní doby ve svátečním období

Termín poslední expedice se blíží. V letošním roce expedujeme do 21. 12. 2021 a následující expedice bude probíhat až v novém roce, od 3. 1. 2022.
Provozní doba e-shopu mezi svátky: ZAVŘENO od 22. 12. 2021 do 2. 1. 2022


Doporučujeme se všemi těmito informacemi kalkulovat a být na leden dobře připraveni a zásobeni. Proto, pokud jste ještě neobjednali, objednejte co nejdříve, aby k Vám vaše objednávka dorazila včas.
Lednové objednávky přijímáme již nyní. Stačí do poznámky napsat informaci s požadovaným lednovým termínem doručení.


Objednávejte na paketo.cz a využijte množstevní slevy, nebo slevový program pro registrované zákazníky. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.Seznam produktů

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

800 990 100Volejte zdarma, Po-pá 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akce a novinky e-mailemSleva 10 % na první nákup při odběru novinek.

Editace, odhlášení

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.