Volejte zdarma 800 990 100Po-pá 8:00-16:00

Rychloobjednávka

Články

0

Oblíbené produkty:

0
Nákupní košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

Balení dárků bude hračka

Datum: 19.10.2020

Balení dárků bude hračka

NEJEN o Vánocích


Na e-shopu naleznete více než 900 druhů dárkových obalů.


Balte dárky jednoduše a stylově. Vyberte si dárkový obal podle příležitosti, charakteru dárku, oblíbené barvy obdarovaného nebo dle firemních barev.


Univerzálním obalem na dárky jsou dárkové krabice, které nakoupíte bez potisku, s potiskem nebo s průhledným víkem v různých rozměrech.

Dárkové krabice jsou dostupné v barvách: černá, šedá, bílá, hnědá-kraft, korálová, žlutá, zelená, modrá a fialová. V těchto barvách je naleznete také ve variantě s průhledným víkem. 

Vybírat pak můžete mezi třemi vzory: cik-cak, kostky a pruhy, v barevných kombinacích: žlutá/korálová, modrá/žlutá, zelená/modrá a fialová/korálová.Dárkové krabičky s průhledným neboli durofolovým víkem skvěle doplníte výplňovým materiálem, který dárek nejen ochrání, ale také ho nechá vyniknout. Nejvíce se pro toto balení využívá vlna dřevitá, podle charakteru zboží můžete využít také její barevné varianty. Pro výsledný efekt dárek doplňte vhodně zvolenou atlasovou stuhou.


Také balení vína pro Vás bude hračka. Jednoduše a stylově zabalíte 1-4 vína. Krabice jsou dostupné ve výše zmíněných barvách včetně vínové barvy. Díky jednoduché fixaci  drží láhev pevně uvnitř v krabici. Doplňte stuhou a máte krásně zabalený dárek.Pro zabalení produktů do dárkových košů využijte kartonové koše obdelníkové nebo šestihranné. Obdelníkové koše jsou dostupné v hnědé-kraftové barvě. Šestihranné koše nabízíme ve výše zmíněných barvách, ke máme v nabídce atlasovou stuhu, která s vybranou krabicí/košem barevně ladí. Tento typ dárku nejlépe zabalíte do celofánu.


Drobnější dárky zabalíte do krabiček pukaček. Právě teď nakoupíte vybrané druhy ve výprodeji za výhodné ceny.


Pokud chcete originální dárek s vlastním designem, tak využijte vlastní potisk víka dárkových krabic - využít můžete celopotisk nebo částečný potisk víka. Je to snadné, jen na pár kliknutí na e-shopu.Seznam produktů

Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci

Sleva 10 % na první nákup při odběru novinek:

Editace, odhlášení

Copyright © 2016 Paketo group s.r.o.