Volejte zdarma 800 990 100, Po-pá 8:00-16:00

0

Oblíbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

Buďte IN, balte EKO

Datum: 20.7. 2020

Víme, že balení do ekologických obalů není v dnešní době jen chytrým marketingovým nástrojem, ale hlavně známkou postoje firmy k životnímu prostředí


K takovému ekologickému balení lze využít kartonové a papírové obaly, které se dají snadno recyklovat. U nás naleznete širokou škálu recyklovaných a recyklovatelných obalů, výplní do balíků i papírových pásek. Pro jednodušší orientaci v sortimentu jsme pro Vás nejžádanější eko produkty zařadili do nové kategorie EKO produkty.


Eko obaly a produkty samozřejmě naleznete také v jednotlivých kategoriích, například:Výběr vhodného obalu


Vždy záleží na rozměrech a charakteru baleného zboží. Klopové krabice jsou velmi pevné a jsou tak vhodné i pro těžší předměty. Lze do nich snadno zabalit i křehčí zboží, čí více kusů zboží.


K balení hranatého zboží, například knih či katalogů lze využít speciální kartonové obaly, které přizpůsobíte velikosti balené zásilky. Pohodlně zabalíte zboží bez nutnosti lepicí pásky, která už je součástí obalu.

Poštovní krabice s různými typy zámečků nebo samolepicím páskem se jednoduše a rychle skládají. Velmi oceníte jejich flexibilitu při balení. Zámeček zaručuje bezpečnost zboží. Hodí se na zasílání oblečení, kosmetiky a drobného zboží.


Výplň zásilek 


Existuje široká škála výplní zásilek. Nejpoužívanějším je kartonová střiž, která se vyrábí z použitých kartonů. Jedná se tak o jednu z nejlevnějších možností fixace.


Nejen pro balení zásilek, ale i dárků lze využít Sizzlepak a vlnu dřevitou. Sizzlepak je třívrstvý pravidelně tvarovaný papír. Je vhodný také pro balení těžkých předmětů.


Vlna dřevitá je vhodná především jako ekologický dekorační materiál s přírodním vzhledem. K jeho výrobě nepoužívá žádná chemie, nezatěžuje tak životní prostředí.


Snadno rozbitné a jinak křehké zboží je důležité zabezpečit proti poškození. Skvělým fixačním materiálem pro takové zboží je vlnitá lepenka. Lepenka je dodávána v rolích, takže vždy využijete přesně potřebné množství, aby nedocházelo ke zbytečnému plýtvání. Role je možné objednat v různých šířích, takže si vždy vyberete rozměr, který potřebujete.


Výborným pomocníkem při balení je bezesporu i balicí papír, který je také výbornou ochranou zboží proti znehodnocení. Jedná se o velmi univerzální balicí materiál, který využijete také jako výplňový materiál do balíků. Balicí papír dodáváme v rolích v několika rozměrech, které zajistí pohodlné balení.


Finální zabalení


Na konečné dobalení zásilky nesmí chybět papírová samolepicí páska. Pásku lze jednoduše recyklovat s krabicí. Páska je popisovatelná a lze ručně odtrhávat.Jde to i jinak...


Pokud to povaha vašeho zboží dovoluje a nepotřebujete nutně své zboží zasílat zákazníkům balené v krabicích, jsou tu další způsoby, jak zboží ekologicky zabalit. Takové balení si přesto zachová ochrannou a transportní funkci.


Ideální pro balení a transport čerstvého zboží, jako je například ovoce, zelenina nebo mléčné výrobky z místních farem, jsou kartonové bedýnky/přepravky. Zboží na nich vypadá perfektně a dotváří celkový přírodní vzhled. Na balení některých druhů ovoce a zeleniny lze využít jutové pytle, které jsou vyrobeny z přírodního jutového textilního vlákna.


Zákusky, koláče a další sladké dobroty stylově a ekologicky zabalíte do kraftových odnosek, které nabízíme v různých velikostech, včetně vložky pro bezpečnou fixaci cupcakes či muffinů.


Dalším možným způsobem balení jsou papírové tašky, které jsou elegantní a zároveň praktické. Hodí se především v maloobchodě, ale využití nacházejí i při balení dárků klientům, zákazníkům, dodavatelům, či obchodním partnerům.

Seznam produktů

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

800 990 100Volejte zdarma, Po-pá 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akce a novinky e-mailemSleva 10 % na první nákup při odběru novinek.

Editace, odhlášení

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.