Volejte zdarma 800 990 100, Po-pá 8:00-16:00

0

Oblíbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

Jak zabalit dárek? Pomocí dárkových krabiček.

Datum: 5.4. 2016

Dle průzkumů z poslední doby zákazníků nakupujících přes elektronické obchody čím dál více přibývá. Nejsou to jenom drobní zákazníci, kterým vadí shon v kamenných obchodech a trápí je nedostatek času, ale jedná se také o firmy, které si takto zjednodušují a zrychlují nákupy vánočních dárků pro své zákazníky. Pokud zrovna nekupujete už kompletně zabalenou dárkovou sadu, začnete si lámat hlavu, jaký dárkový obal zvolít. Konkrétní dárek už sice máte, ale znovu sedáte k Internetu a hledáte rozměrově a graficky vhodné krabičky, papír nebo snad tašky? Další čas a úsilí navíc. Chcete s konečným dárkovým obalem poradit?
 

Potištěné dárkové krabičky na cokoli


Designově a stylově zabalený dárek nebo druh zboží Vás přece prezentuje. Proto vyzkoušejte dárkové krabice a krabičky s digitálním potiskem od e-shopu Paketo.cz. Vybírat si můžete hned z několika druhů potisků a rozměrů dárkových krabic. Nebo si můžete zvolit svoji vlastní grafiku a krabičky si nechat vyrobit a potisknout přímo na míru i co se týká rozměrů, materiálu a zpracování.

 

Obáváte se, že nebudou krabičky dost pevné nebo naopak, že budou příliš robustní? Žádný strach. Pevnost zvolených krabiček samozřejmě záleží také čistě na Vás, protože tisk se provádí jak na pevný karton, hladkou lepenku,  tak na grafický papír.
Tento druh tisku je velmi praktický zejména pro vás, kdo potřebujete potisknout pouze malé množství krabic nebo v případě, že potřebujete vysoce kvalitní tisk. Ano, je to tak. Potisk je srovnatelný s kvalitou fotografie. To už se vyplatí, co myslíte?


Co Vás jistě potěší je úspora za dodatečné náklady. U tohoto tisku není potřeba vkládat další náklady do výroby tiskových štočků nebo nasvícení síta.
Na Paketo.cz se specializují i na další druhy obalů a krabic. Najdete zde kvalitní lepenkové krabičky na výslužky, dorty a cukroví, krabice na pizzu, úložné a stěhovací krabice, poštovní krabice a spoustu dalších lepicích pásek, balicích papírů nebo fólií.


Z nabídky si jistě vybere každý.

 

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

800 990 100Volejte zdarma, Po-pá 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akce a novinky e-mailemSleva 10 % na první nákup při odběru novinek.

Editace, odhlášení

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.