Volejte zdarma 800 990 100, Po-pá 8:00-16:00

0

Oblíbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

Správný výběr poštovních obalů

Datum: 5.4. 2016

Už se vám někdy přihodilo, že vámi zaslané zboží dorazilo zákazníkovi poškozené? Že přepravce přehlédl označení balíku „křehké“? Určitě to nebylo nic příjemného pro vás ani vašeho zákazníka, když jste tuto situaci spolu museli řešit. Znát to budou především ti, kteří posílají zboží a produkty v rámci svých e-shopů.
Nabízíme vám řešení v podobě nabídky širokého spektra poštovních obalů Pomůžeme vám zabalit zboží jakýchkoli rozměrů tak, aby v pořádku dorazilo na místo určení.
Pokud prodáváte a zasíláte knihy, DVD nebo CD, určitě nepohrdnete jednoduchým a pevným kartonovým obalem, který máme k dispozici v několika velikostech. Nosič do něj padne jako ulitý a je chráněný. Pro ještě větší bezpečnost můžete tento obaldoplnit bublinkovou fólií. Ta utlumí nárazy a vy si můžete být jisti, že zákazníkovi poskytujete 100% servis.
 
 
Pro objemnější zásilky je vhodné použít poštovní krabice. Vyrábí se z 3-vrstvé vlnité lepenky, jsou odolné a pevné. Snadno se uzavírají díky sklopnému víku. Pokud si chcete objednat větší množství, nemusíte se obávat skladovacích prostor. Poštovní kartonové krabice se dodávají v rozloženém stavu a dají se velmi lehce složit.
 
K těmto krabicím je jako výplň ideální použít opět bublinkovou fólii nebo některý z fixačních materiálů. Jsou to prostředky pro vyplnění volných míst v krabici. Produkt zafixujete a stabilizujete.
 
 
Nelamte si hlavu a vyberte si poštovní obal s paketo.cz! Čekají na vás množstevní slevy na tyto produkty až do výše 40%!

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

800 990 100Volejte zdarma, Po-pá 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akce a novinky e-mailemSleva 10 % na první nákup při odběru novinek.

Editace, odhlášení

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.