Volejte zdarma 800 990 100, Po-pá 8:00-16:00

0

Oblíbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

Možnosti plateb

Vážení zákazníci,

V našem e-shopu můžete využít tyto možnosti plateb, které si zvolíte v průběhu vyplňování objednávky:

1. při dodání zboží - zvolte prosím dobírka - uhradíte při doručení zboží přepravní službě. Většinou v hotovosti. U menších (balíkových) zásilek doručované prostřednictvím PPL můžete uhradit take platební kartou (EC/MC) přímo doručovateli. Řidiči jsou vybaveni platebními terminály pro Vaše pohodlí. (tato služba však není umožněna pri doručování větších - paletových zásilek formou PPL SPRINT nebo DHL)

2. platba předem - zvolte prosím zálohová platba - po odeslání objednávky (v době od 8h do 16h00) obdržíte od nás zálohovou fakturu na objednané zboží. Částku zaplatíte převodem na účet. Zboží expedujeme až po připsání částky na účet. Chcete-li tento proces urychlit, můžete platbu prevest na naše číslo účtu 6779570257/0100 pouze na základě potvrzení o přijetí objednavky. Jako variabilní symbol prosim uveďte číslo Vaší objednávky v potvrzení, které obdržíte e-mailem po odesální.

3. platba kartou nebo on-line bankovním převodem - prosím zvolte on-line platba kartou nebo on-line platba bankovním převodem (GoPay). Můžete platit prostřednictvím platební brány GoPay. Po odeslání Vaší objednávky jedním kliknutím vstoupíte do in-line platební brány a budete přesměrovaní na zabezpečený systém pro on-line platby, který je provozovaný společností GoPay. Naše společnost platby kartou nezabezpečuje. My obdržíme pouze informaci o provedené (případně neprovedené) platbě. Nemáme přístup k údajům o vaší platební kartě a na zpracování plateb kartou, případně zamítnutí nemáme vliv. Tento způsob platby je nejrychlejší a umožní velmi rychlé zpracování Vaší objednávky. Ihned po úspěšně provedené transakci, připravujeme zboží k expedici. Je-li platba kartou z jakehokoliv důvodu zamitnuta (neuatorizována), prosím kontaktujte nás, abychom se dohodli na jiném řešení a odeslali Vám zboží včas.

 V případe dotazu nás prosím neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: 576 510 074
 
 
 
Děkujeme za Vaši přízeň
 

 PAKETO.CZ

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

800 990 100Volejte zdarma, Po-pá 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akce a novinky e-mailemSleva 10 % na první nákup při odběru novinek.

Editace, odhlášení

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.