Volejte zdarma 800 990 100, Po-pá 8:00-16:00

0

Oblíbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

Poštovní obálky pro vás

Datum: 5.4. 2016

V kategorii poštovní a zásilkové obaly najdete kupříkladu poštovní samolepící obálky. Pokud chcete k zásilce přiložit viditelně fakturu, dodací list nebo jiný doklad, je tato obálka ideální. Její zadní strana je opatřena samolepicí páskou s kvalitním lepidlem. Po sejmutí ochranné pásky obálku přilepíte k poštovní krabici a zboží může putovat směrem k vašemu zákazníkovi. Poštovní samolepící obálka je odolná vůči povětrnostním vlivům, nemusíte mít obavu, že promokne nebo se jinak poškodí. Dokumenty budou doručeny v bezpečí.
Další typ je bublinková obálka. Materiál, ze kterého je vyrobena, se nazývá kraftový papír. V této obálce můžete zasílat věci náchylnější na rozbití nebo otlučení. Nárazu a otřesu zabrání vnitřní vložka z bublinkové fólie. Obálky jsou bílé pro možnost dalšího potisku. V nabídce jsou velikosti v rozmezí od 10 x 16,5 cm až do 35 x 47 cm.
Chcete zaslat ostřejší předmět?  CD, DVD? Knihu či katalog, který je objemný a těžký? Ihned k dodání jsou i kartonové obálky. Vynikají svou pevností díky použitému materiálu. Vyrobeny jsou z 3-vrstvé mikrovlnné lepenky. Tyto obálky mají několik výhod. Jsou odolné. Spolehlivě chrání obsah před poškozením a předmět se do nich snadno, rychle a bezpečně zabalí a uzavře díky trhací pásce.
Nakupujte poštovní a zásilkové obaly na našem e-shopu za skvělé ceny!

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

800 990 100Volejte zdarma, Po-pá 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akce a novinky e-mailemSleva 10 % na první nákup při odběru novinek.

Editace, odhlášení

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.