Volejte zdarma 800 990 100, Po-pá 8:00-16:00

0

Oblíbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

S námi zabalíte každou zásilku

Datum: 21.10. 2019

 
Zvládněte předvánoční sezónu s přehledem. Nabízíme obalový materiál, s kterým zabalíte každou zásilku. Vše na jednom místě a za skvělé ceny!
 
Jednoduché skládání a rozměry i do schránek. V kategorii papírových poštovních krabic naleznete širokou škálu krabiček a krabic. Nejen pro větší zásilky využijte klopové krabice z 3 nebo 5 vrstvé lepenky.
 
Bublinkové obálky jsou vhodné pro zasílání křehčích předmětů, kartonové jsou velmi odolné a nehrozí jejich protržení. Lze je využít mimo jiné i na přepravu těžších a ostřejších předmětů. Vyberete si z široké nabídky rozměrů.
 
Fixace je velmi důležitou součástí balení zásilek náchylných na rozbití nebo na poškození. Využijte pro bezpečnou přepravu ChipsySizzlepak, kartonová střiž nebo vlnu dřevitou. Sizzlepak a vlnu dřevitou lze využít i k elegantnímu zabalení dárků. Vlnu dřevitou nabízíme v přírodní variantě a dalších 3 barvách. Vynikají skvěle v našich dárkových krabičkách převázané atlasovou stuhou.
 
Pro finální zabalení zásilek nabízíme množství typů lepicích pásek – různé materiály, šířky, délky a barvy a různé druhy fólií, například bublinkovou, pěnový polyethylén nebo stretch, které naleznete v různých šířích.
 
Další obalový materiál naleznete v katogiriích krabice a boxy a přepravní a zásilkové obaly.

Seznam produktů

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

800 990 100Volejte zdarma, Po-pá 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akce a novinky e-mailemSleva 10 % na první nákup při odběru novinek.

Editace, odhlášení

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.