Volejte zdarma 800 990 100, Po-pá 8:00-16:00

0

Oblíbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

Tipy na jednoduché stěhování

 
 
Na co myslet při balení krabic při stěhování
Málokoho baví stěhování, které je však neodmyslitelnou součástí našeho života. Ať už se stěhujete do vlastního bytu od rodičů, k přátelům či na kolej, musíte si tuto etapu přetrpět. Má to však i svá pozitiva. Můžete vyřadit nepoužitelné věci, které byste skladovali další desítky let. Obecně je nejtěžší na stěhování vše zabalit a opět vybalit. Mnoho lidí si zbytečně zhoršuje svou práci neefektivním balením, proto stěhování vidí mnohem hůře, než vlastně doopravdy je. Stačí se držet několika tipů.
 
Správné potřeby pro stěhování
Kromě vašich věcí budete nutně potřebovat něco, kam tyto věci zabalíte. Jedná se tedy o krabice a přepravky. Kartonové krabice by měly mít pevné dno i víko, které Vám zaručí bezpečnou přepravu vašich věcí během stěhování. Tyto jsou ideální pro uskladnění oblečení, osobních věci a různých dekorací. Při stěhování je třeba balit i spotřebiče, u kterých byste měli nejlépe použít originální obal. Ty totiž obsahují polystyren, do kterého přesně daný spotřebič zapadne, což znamená menší šanci na rozbití. Využijte ale i přepravky, ty jsou pevné a můžete do nich naskládat například hrnečky, talíře a podobný obsah, nad kterým chcete mít přehled během stěhování, aby nedošlo k jeho poškození. 
 
Křehké předměty
Pro křehké materiály se nejlépe hodí zabalení do bublinkové fólie nebo pěnového polyetylénu. Vejde se tak více věcí do jedné krabice/přepravky, ale zároveň máte jistotu, že se nerozbijí. Spotřebiče tak zabalte taktéž, pokud originální balení nenajdete.
 
Těžké předměty
Na stěhování těžších předmětů, jako jsou například knihy, využijte stěhovací krabice, které právě nabízejí konstrukci se zdvojenými boky a dnem pro ještě větší pevnost, nebo otvory na ruce pro snadnější manipulaci. Na přepravu těžkých předmětů lze využít také pevné krabice z 5 vrstvé lepenky. Zespodu můžete pojistit krabici izolepou. Každou krabici raději přelepte i navrchu, aby se z ní nemohl obsah vysypat.
 
Nadepisujte si krabice
Na každou krabici si napište, do jaké místnosti patří, případně popis můžete i konkretizovat. Bude se vám poté lépe hledat to, co zrovna potřebujete, navíc rovnou budete vědět, kam danou přepravku položit.
 
Důležitější věci navrch
Čím častěji něco používáte, tím spíše to budete chtít mít po ruce. Proto si skládejte na dno nepotřebný obsah a navrch vložte to, co potřebujete nejčastěji. I kdybyste měli málo času na vybalení, postupně tak všechny věci vybalíte, aniž byste si toho vůbec všimli.

Seznam produktů

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

800 990 100Volejte zdarma, Po-pá 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akce a novinky e-mailemSleva 10 % na první nákup při odběru novinek.

Editace, odhlášení

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.