Volejte zdarma 800 990 100, Po-pá 8:00-16:00

0

Oblíbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

Úložné a stěhovací krabice

Datum: 17.2. 2021


Úklid nebo stěhování?

Obě zvládnete hravě s našimi kvalitními kartonovými krabicemi.


Klasické úložné krabice s víkem

Široká nabídka úložných krabic v bílé a hnědé barvě, se samostatným i odklopným víkem. Některé krabice jsou dostání také s výřezy na ruce. Velké dárkové krabice mohou posloužit jako úložné, nabízíme je navíc v několika barvách: žlutá, zelená, modrá, fialová a korálová. Pokud sháníte menší rozměry dárkových krabic, prohlédněte si naši nabídku.


Úložné krabice s víkem potištěné

Hledáte stylové úložné krabice do interiéru? Vyberte si některou barevnou variantu v nabízených vzorech. Krabice jsou velmi kvalitní z pevné vlnité lepenky. Momentálně nabízíme 3 vzory: cikcak, pruhy a kostky v barevných variantách: fialová/korálová, korálová/žlutá, žlutá/modrá, modrá/zelená. Hledáte menší dárkové krabičky s potiskem? Prohlédněte si naši stávající nabídku.


Klopové stěhovací krabice

Pevná krabice na stěhování? To je základ! U nás naleznete krabice z velmi pevné pětivrstvé lepenky, s vyseknutými otvory na ruce. Některé krabice lze uzavřít také bez nutnosti lepení lepicí páskou, jelikož obsahují výsekové zámečky, které slouží  pro pevné a fixované uzavření krabice. Speciální konstrukce zajišťují dvojité stěny a dno v místě uchopení, čímž se zvyšuje stabilita a nosnost krabice. 


Při stěhování využijete

Při stěhování se Vám jistě budou hodit fólie na balení předmětů z domácnosti, kterými obalíte především křehké věci a zajistíte jejich zdárný převoz do nového domova. Pro tento účel se skvěle hodí role bublinkové fólie či pěnového polyetylénu. Pro méně náchylné předměty využijete také stretch fólie. K balení a fixaci krabic nemohou chybět ani samolepicí pásky. Vyberte si z naší široké nabídky. 


Seznam produktů

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

800 990 100Volejte zdarma, Po-pá 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akce a novinky e-mailemSleva 10 % na první nákup při odběru novinek.

Editace, odhlášení

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.