Volejte zdarma 800 990 100Po-pá 8:00-16:00

Rychloobjednávka

Články

0

Oblíbené produkty:

0
Nákupní košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

Velikonoce klepou na dveře

Datum: 15.3.2021

Klasické velikonoční obaly na kraslice

Na velké kraslice (husí) i malé (slepičí) nabízíme krabičky pro 1 kraslici s okénky po obvodu krabičky. Slepičí kraslice dále zabalíte do krabičky na  2, 3 nebo 5 kraslic. Jedná se o klasickou dárkovou konstrukci s víkem s průhledným okénkem, takže kraslice budou při prodeji nebo darování krásně na očích.


Dárkové koše

Dekorace nebo i velikonoční balíčky vytvoříte jednoduše pomocí dárkových košů z kvalitní lepenky. Dostupné jsou v několika barvách. Balíčky krásně zafixujete pomocí celofánové fólie.

Stuhy

Při Velikonocích najdou využití nejen jako ozdoba pomlázek, ale i při zdobení v domácnosti, pro přípravu balíčků pro koledníky, jako dekorace a stylizace prodávaných produktů. Vyberte si ze široké palety barev atlasových stuh.


Vlna dřevitá

Dekorační a zároveň fixační materiál pro balení nejen velikonočních produktů. Krásně vynikne třeba v dárkovém koši s aranžmá kraslic. Nabízíme nejen přírodní variantu, ale i barevnou vlnu dřevitou: zelenou, žlutou, oranžovou, červenou, hnědou a modrou.


Dárkové krabičky

Ve standardní nabídce na e-shopu nabízíme krabičky s potiskem, bez potisku - jednobarevné a krabičky s durofolovým víkem. Pokud hledáte přesný rozměr krabičky nebo individuální potisk napište nám poptávku na info@paketo.one s vaší představou a my Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku.Seznam produktů

Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci

Sleva 10 % na první nákup při odběru novinek:

Editace, odhlášení

Copyright © 2016 Paketo group s.r.o.