Volejte zdarma 800 990 100Po-pá 8:00-16:00

Rychloobjednávka

Články

0

Oblíbené produkty:

0
Nákupní košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

Dárkové balení na víno a sklenice na míru.

Datum: 5.4.2016


Chcete darovat svým zaměstnancům, obchodním partnerům či známým láhev kvalitního vína (případně jiný alkohol) a nevíte jak vše zabalit?

Nezoufejte, pomůžeme Vám. Navrhneme Vám obal přesně na míru. Dárkové krabice na vinné číše a láhev vína mohou mít různé podoby - se snímatelným víkem, odklápěcím víkem apod. Důležité je, aby víno i skleničky byly pevně fixovány a zamezilo se poškození. Obaly na Vaši specifickou láhev jsou navrhovány přesně dle zaslaných vzorků. Ve většině případů se krabice skládá ze dna a víka. Dno vyplňuje vložka na míru, která dokonale plní fixační funkci. Víko může zdobit stylový výřez nebo průhled s durofolem.

V případě zcela originálního obalu se nebojte zvolit vlastní potisk. Tisk je možný již od malého množství a bez dodatečných nákladů na tiskové štočky či síta (platí pro malé série výroby).

Víno je velmi oblíbeným firemním dárkem zejména při výročních oslavách firem, ale také před Vánocemi. Pokud se i vy letos chystáte obdarovat své zaměstnance, obchodní klienty nebo své blízké kvalitní láhvi vína připravte se na to zavčasu. Objednejte si s předstihem originální balení. Rádi Vám pomůžeme najít to nejlepší řešení.Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám sestavíme cenovou nabídku.
Stačí poslat poptávku na info@paketo.cz. Bližší informace o zakázkové výrobě zde.

Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci

Sleva 10 % na první nákup při odběru novinek:

Editace, odhlášení

Copyright © 2016 Paketo group s.r.o.