Volejte zdarma 800 990 100, Po-pá 8:00-16:00

0

Oblíbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

Dárkové balení na víno a sklenice na míru.

Datum: 5.4. 2016


Chcete darovat svým zaměstnancům, obchodním partnerům či známým láhev kvalitního vína (případně jiný alkohol) a nevíte jak vše zabalit?

Nezoufejte, pomůžeme Vám. Navrhneme Vám obal přesně na míru. Dárkové krabice na vinné číše a láhev vína mohou mít různé podoby - se snímatelným víkem, odklápěcím víkem apod. Důležité je, aby víno i skleničky byly pevně fixovány a zamezilo se poškození. Obaly na Vaši specifickou láhev jsou navrhovány přesně dle zaslaných vzorků. Ve většině případů se krabice skládá ze dna a víka. Dno vyplňuje vložka na míru, která dokonale plní fixační funkci. Víko může zdobit stylový výřez nebo průhled s durofolem.

V případě zcela originálního obalu se nebojte zvolit vlastní potisk. Tisk je možný již od malého množství a bez dodatečných nákladů na tiskové štočky či síta (platí pro malé série výroby).

Víno je velmi oblíbeným firemním dárkem zejména při výročních oslavách firem, ale také před Vánocemi. Pokud se i vy letos chystáte obdarovat své zaměstnance, obchodní klienty nebo své blízké kvalitní láhvi vína připravte se na to zavčasu. Objednejte si s předstihem originální balení. Rádi Vám pomůžeme najít to nejlepší řešení.Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám sestavíme cenovou nabídku.
Stačí poslat poptávku na info@paketo.cz. Bližší informace o zakázkové výrobě zde.

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

800 990 100Volejte zdarma, Po-pá 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akce a novinky e-mailemSleva 10 % na první nákup při odběru novinek.

Editace, odhlášení

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.