Volejte zdarma 800 990 100, Po-pá 8:00-16:00

0

Oblíbené produkty:

0
Košík

0

0,00

Nakupte ještě za {0} bez DPH a získáte {1} ZDARMA!
Menu

Výstavy a veletrhy –⁠ 5 tipů, jak na nich vyniknout

Datum: 24.3. 2022

Výstavy a veletrhy jsou po dlouhé odmlce opět v plném proudu. Přinášíme Vám inspiraci, jak na promoakcích vyniknout s pomocí cenově dostupných kartonových POP a POS materiálů. Od klasických propagačních stojánků až po kartonový nábytek.


1. Pultové propagační stojánky, displeje

Pultové stojany na produkty či na propagační materiály mohou mít nejrůznější podobu. S potiskem i bez, bílé či v přírodním kraftovém designu. Je možné je plně přizpůsobit potřebám vystavovaných předmětů. Stojánky na propagační letáky a časopisy, pultové stojany s přihrádkou na větší produkty, nebo kartonovou vložkou pro různé druhy drobných výrobků. Mohou mít police, záložky, vložky aj. V naší zakázkové divizi Paketo.one máme s výrobou pultových stojanů bohaté zkušenosti. Prohlédněte si katalog našich realizací.

2. Modulární podlahové stojany

Jedná se o jedinečný, avšak přesto jednoduchý koncept vysoce pevných kartonových stojanů z naší výroby Paketo.one. Jejich velká flexibilita umožňuje za velmi příznivou cenu uzpůsobit stojan aktuálním potřebám. Standardně tyto stojany disponují policemi, jejichž výška, rozmístění a počet je možné snadno přizpůsobit. Police a přihrádky mají vysokou nosnost (testovaná nosnost jedné police je více než 30 kg). Tuto základní nosnost však možné ještě podpořit dalšími zpevňovacími prvky. Modularita podlahového stojanu umožňuje také tyto police doplnit, či zcela nahradit háčky a jinými závěsnými komponenty. Čelo stojanu, topper a další komponenty je možné v průběhu času měnit, takže lze stojan využívat dlouhodobě a snadno vždy přizpůsobit aktuálním akcím a dalším marketingovým příležitostem. Digitální potisk doplní celkový design a vzniká tak velice originální stojan na podporu prodeje produktů nejen v prodejnách, ale také na promoakcích, výstavách a veletrzích. Nejrůznější podoby našich Modulárních podlahových stojanů si můžete prohlédnout v našem katalogu.

3. Totemy

Skvělý způsob, jak zaujmout a upoutat pozornost zákazníků originálním způsobem. Velkou výhodou reklamních totemů jsou široké možnosti nepřehlédnutelných tvarů konstrukcí, designu i rozměrů. Reklamní totemy si tak dokáží získat pozornost zákazníka i z větší vzdálenosti. Proto jsou ideální na výstavy, veletrhy, na festivaly a další promoakce. Totemy jsou ideální pro podporu prodeje služeb i výrobků všeho druhu. Ukázky totemů z dílny Paketo.one si můžete prohlédnout v našem katalogu.


4. Propagační kartonový nábytek

Na výstavách a veletrzích mají všichni společný cíl. Zaujmout nové zákazníky, navázat s nimi kontakt a ideálně dohodnout budoucí spolupráci u šálku dobré kávy. Kartonový nábytek je skvělý prvek, který Vám pomůže těchto cílů dosáhnout. Na první pohled 100% zaujme, ale především je praktický a funkční. Díky své pevné a bytelné konstrukci se na něj můžete se svými zákazníky pohodlně usadit a probrat vše podstatné. Kartonový nábytek si můžete objednat na našem e-shopu Paketo.cz v originálním, přírodním designu, nebo jej poptat s potiskem u naší zakázkové divize Paketo.one.

5. Produktové a dárkové obaly

Obal je důležitý prvek, který slouží nejen ke sdělení informací o produktu, ale také Vám umožní odlišit se od konkurence a získat pozornost zákazníků. Ovlivní ale i to, jak Vaši značku zákazníci vnímají a jak o ní mluví s ostatními. Je totiž prokázáno, že obal má výrazný vliv na spokojenost zákazníka s produktem i na celkové vnímání značky. Ať už se jedná o produkt v regálu maloobchodní prodejny, nebo o produkt, který si zákazník objednává on-line. Emoce spojené s rozbalováním zásilky, produktu či dárku se totiž vždy propisují do celkového dojmu zákazníka. 


Proto doporučujeme tento důležitý prvek nepodcenit a zajistit pro svůj produkt či dárek pro významné klienty takový obal, aby udělal co nejlepší dojem, aby vypovídal o hodnotách Vaší značky a podtrhnul důležité vlastnosti produktu. Vhodná kombinace obalové konstrukce, potisku i výplňového materiálu může zvýšit růst Vašich prodejů. S naší zakázkovou divizí Paketo.one jsme realizovali nesčetně mnoho produktových i dárkových obalů na míru pro naše klienty. Inspirujte se v našem katalogu.


Nevíte si rady s výběrem vhodných prvků pro podporu prodeje vašich produktů či služeb? Rádi Vám poradíme.

Své dotazy a poptávky na zakázkovou výrobu POP a POS materiálů posílejte na info@paketo.one.

S výběrem našich e-shopových produktů Vám rádi poradíme na info@paketo.cz.Seznam produktů

Heureka Paketo.cz na Firmy.cz Ceska kavlita Platebni brana Asociace pro elektronickou komerci Shoptet partner

800 990 100Volejte zdarma, Po-pá 8:00-16:00

Dolní Jasenka 279
75501 Vsetín

Akce a novinky e-mailemSleva 10 % na první nákup při odběru novinek.

Editace, odhlášení

Copyright © 2022 Paketo s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.